Rasasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2014. november 12.

Fej: ibolya levél, grapefruit, lucfenyő, boróka,

Szív: írisz, galbanum, erdei fenyő

Alap: szantálfa, pézsma, moha, ámbra

Rasasi Egra for Men EDP 5ml/10ml
Ár: 700 Ft / 1100 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után foxpost

Garou

2020. szeptember 11.

Update: Az illat tartóssága több, mint remek! 4-5 óra intenzitás után bőr közelivé válik, onnantól pedig legalább még 7-8 órát bír! Ez összesen 12-13 órát jelent, ami, ha azt vesszük, hogy milyen áron lehet hozzájutni ehhez a parfümhöz, számomra igazán meggyőző!

Nem régen használom, nagyon sok jót hallottam róla. Rajtam nagyon frissnek érződik, leszáradáskor mutatja meg igazán a valódi énjét, egy nagyon zöld, elegáns illat. Nem tipikus arab illat, de ez sok ember számára inkább a pozitívum kategóriába sorolhatja. A kolléganőim sorban kérdezték, hogy mit viselek, mert ez nagyon jó! Ár-érték arányban verhetetlen! Nálam biztos, hogy kötelező darab lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Lapo

2017. július 3.

Nem igazán értem a létjogosultságát (ha egyáltalán van) ennek az illatnak. Eleve a Cool Water egy bárki számára könnyen elérhető parfüm, aminek az Egra egyértelműen egy klónja a sok közül.. EDP koncentrációban, ami persze szép és jó, hiszen valóban baromi tartós.. de, hogy erre a különbségre kiadni egy parfümöt szerintem fölösleges volt (megtette ezt a Davidoff után a Coty is az Aspennel, de 1 évvel és nem 25 évvel később, mint a Rasasi) . Talán egy picit virágosabb a Cool Water-nél, azonban nekem egy kicsit töményebb/nehezebb is..így aztán az egyik erényét vesztette el az illat..Maradok az eredetinél.. tegyetek így Ti is..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

adelmus

2015. április 29.

Véleményem szerint, illata alapján a Cool Water és a Green Irish Tweed közé lehet pozicionálni... azt akarom ezzel mondani, hogy egy meglepően jó illat. És pokolian tartós. Elég lineáris, azaz nem sokat változik a leszáradás során, de ez itt most kifejezetten előny..
Ruhán meg egy örökkévalóság. Olyan bújós, őszi téli illat, bár módjával használva melegben is jó lehet.
Mint legtöbb Rasasi "Homme" ez is a tízezer alatti kategória (én 4820ért vettem tavaly)..
nem lehet vele bakot lőni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

nem lehet vele bakot lőni..