Rasasi

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2016. április 26.

Fej: sáfrány, ylang-ylang, bergamott

Szív: cédrus, írisz gyökér, gurjun balzsam

Alap: szantálfa, ambrette

anita763

2021. február 21.

Finom krémes, balzsamos, szantálos illat. Tartóssága 4-5 óra, hatósugara közepes. Nem zavaró, nem fullasztó illat, hanem inkább az a finoman körülölelős, bársonyos, mindenhová elkísérő. Tökéletesen rétegezhető más parfümökkel. Ez az illat nem tizenéveseknek szól, hanem igazi nőknek. Komplex, ritka, elragadó, kifinomult, titokzatos, ellenállhatatlan rejtélyt áraszt. Még másnap reggel az Esraa-ra történő permetezés után is sokáig megmarad az ember bőrén. Szerintem nyugodtan lehet négy évszakosként hordani. Már kaptam miatta dicsérő szavakat. :) Az üvege csodálatos, nem olcsó benyomást keltő, nehézbombázó, unisex illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 21.