Rasasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2014. november 12.

Fej: bergamott, citrom, tömjén

Szív: ylang-ylang, fahéj, rózsabors

Alap: szantálfa, pézsma, tej

gesztusz

2016. november 3.

Erőteljes illat, nagy hatósugárral. Csak mintám van belőle, de azt felkenve is stabilan érződik szinte egész nap. Karakteres, édes illat tömjénnel fanyarítva, amitől komolyabb hatást kelt, mint a divatos mai illatok. Az édessége miatt csak ősszel-télen tudom elképzelni, melegben fullasztó lenne. Sajnos nekem a tömjén nem a szívem csücske a parfümökben, és ebben eléggé hangsúlyos a jelenléte, úgyhogy ez az egy minta bőven elég. Egyébként sokak szerint a Tom Ford Black Orchidhoz hasonló, ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, mert nem ismerem a BO-t, de ha véletlenül összefutok vele, biztos kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Beatrix123

2016. június 1.

Egy mintát rendeltem belőle, kipróbálva a következő gondolataim suhantak át az elmémben: sétálok az erdő melletti réten, mindenütt csodaszép virágok, az erdő szélén hatalmas kivágott fák, mellette egy fűrésztelep. Besétálok a fűrészüzembe, belehempergőzöm a fűrészporba, amely kiszárítja a torkomat, a bőrömet és marad. Sokáig marad. Na ez a Youqawam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 1.