Rasasi

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anita763, Módosítva: 2021. április 8.

Fejjegyek: muskátli, bergamott, tengeri jegyek

Szívjegyek: rózsa, ibolya, fehér virágok

Alapjegyek: szantálfa, borostyán, pörkölt cukros mandula, pacsuli, pézsma, ciprus

anita763

2021. március 31.

Ez egy nagyon gyönyörű illat. Az egyik legfinomabb mukhallat, amellyel eddig találkoztam, és nagyon jó áron jutottam hozzá. Kellemesen, puhán rózsás és muskátlis, enyhe pezsgéssel, valamint friss gyógynövényes illattal. Édes, de nem cukrosan, enyhe tengeri összetevők frissességével és sósságával. Igazán jól megalkotott, jól összekevert, tartós, a bőrömön max 5-6 óra hossza, összességében nagyon kedves illat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.