Rasasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2014. november 12.

Unisex illat

Fejjegy: sáfrány, bergamott

Szívjegy: ibolya, rózsa, gólyaorr

Alap: szantálfa, pézsma, pacsuli, tonkabab

kukori

2018. október 21.

Egész jó, klasszikus citrus/rózsa/oud-érzet, de zárt térben fullasztó, sőt, gyomorforgató. Tényleg csak szabad levegőn, főleg hidegben kellemes. Szerintem ami ezekből az olcsó (sokszor másolat) arab illatokból hiányzik, az az "élő" jelleg. Hoz egy jó összetételt, de nem vibrál mögötte az a valami plusz, ami miatt plusz egy nullát a drágább házak mögé szoktak írni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Vizililiom

2017. február 12.

Egy kis mintám volt belőle, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Amit érzek rajta, az a rózsa és a sáfrány, igazán kellemes, különleges illat. Tartósnak nem mondanám, 1-2 óra max.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

d.krisztina

2016. október 9.

Először a másikkal próbálkoztam (arról az ő oldalán szólok). De ebből is rendeltem később mintát. Nos, első körben tetszett, mert sokkal édesebb mint az aranykupakos. Illetve ő édes, mert az aranykupakos társa nem igazán. Majdnem megrendeltem nagyban, de szerencsére kellő ideig tesztelgettem a mintácskát, lévén nagyon tartós illat. Egy kicsit pasis nekem, olyanfajta pasis, amit avonos illatosított oldalon szagolok olykor, mert hiába pasi illat, csak megdörzsölöm azért, nem lehet ellenállni neki... :)) Na, olyan fásan édes. De később! Úgy három óra múlva rettenetesen hasonlítani kezd a Perceive Oasis-ra. Nagyon olyan. Más nem vette még észre? Csodálom! Szinte ugyanaz, talán ez egy kicsit fásabb de lényegileg nem nagyon különbözik. De mivel az is elég tartós és árban egyformák, így nem vettem meg ezt végül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Lilu

2016. március 6.

Bár az arany kupakos verziója nem működött rajtam, mégsem bírtam ki, hogy ne rendeljek ebből legalább egy mintát. Hát ez rajtam csodás, sáfrányos rózsás illat lesz, picit szappanos, de ugyanakkor fűszeres is. Különleges, összetett, és ha valaki szereti a rózsás illatokat, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 6.

adelmus

2015. április 29.

Nagyon nagyon szintetikus aoud.. a gyártó nem is nagyon törekedett ennek palástolására.. aki az oud-ot szereti annak bejöhet, mert "frissebb", napközben hordhatóbb, mint mondjuk a Montale oud-jai. Elég erős, tartós, a kezdeti három méter hatósugár egy óra alatt visszaesik egy méterre és ott is marad nap végéig..
Nyáron szabadtéri munka esetén tudom elképzelni, zárt térben nem annyira..
Az árát mindenesetre megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Nyáron szabadtéri munka esetén tudom elképzelni, zárt térben nem annyira..
Az árát mindenesetre megéri.

sminkesmas

2015. február 22.

Unisex illatot kerestem, de ez nem a frissessége miatt az, hanem a mély oud-os jellege miatt.
Pacsulis, bazáros, ez jut róla az eszembe.
Érdemes mintát rendelni a választás előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Pacsulis, bazáros, ez jut róla az eszembe.
Érdemes mintát rendelni a választás előtt.