Rasasi

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   100ml

Illatcsalád: orientális-friss

Fejillat: bergamott, citrom, zsálya, labdanum

Szívillat: geránium, jázmin

Alapillat: vetiver, cédrus, pacsuli, szantálfa, ámbra, pézsma

Lapo

2017. április 29.

Véleményem szerint le sem tagadhatná arab származását.. én maximálisan érzem benne az egzotikumot.. azonban egy európai orral megáldott férfi is szívesen hordhatja, hiszen ennél szinte csak megosztóbb arab parfümmel találkoztam. Nagyon tartós de viszonylag bőrközeli hatótávval bír.. ennek ellenére érdemes egy mintát venni és kipróbálni.. de egy egész üveggel sem fog senki rossz vételt csinálni.. számomra totál férfias, hölgyeken nem tudnám elképzelni.. Citrus és fás jegyek vetiverrel szépen fűszerezve tavaszra és nyárra.. Nem rossz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. március 10.

Teljesen férfias, annál is inkább, mert a régi-jó Boss Elements remek kis kópiája, magasnak mondható minőséggel, ami korrekt tartósságot és hatótávot jelent. Mindez igen jó hír, mert az Elements-et sajna, már nem gyártják!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 10.

adelmus

2015. április 29.

Friss citrusos illat.. de.. elnézést mindenkitől, számomra egy intenzív, jó minőségű, citromos mosogatószer jutott eszembe amikor először szagoltam.. Szeretem a parfümöket, gyűjtő vagyok ennélfogva elég toleráns az illatokkal szemben de ez a termék nekem nem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

sminkesmas

2015. február 22.

Keleties- mediterrán illat, friss, férfias illatjegyekkel ( de én nő létemre is szeretem az ilyen jellegű illatot).
Az is jól bírja aki nem szereti a tipikus arab illatokat, mert nem olyan súlyos, nehéz és tipikus..igen..lehetne akár egy "olasz" illat is.
Nekem nem elég "kifinomult", ezért csak 4 csillag ( rendelkezem pár valódi keleti illattal, ezért merem ezt kijelenteni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

cirmicica

2014. november 23.

Unisexként hirdették, szerintem teljesen férfias, mint egy finom aftershave. Azért adtam 3 csillagot,mert szerintem nők számára viselhetetlen, férfiak számára viszont 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Laci

2014. április 22.

Teljesen ismeretlen volt a márka előttem, csak annyit tudtam, hogy Dubai a származási hely, az üvegek pedig nagyon guszták (nagy részük). Valami frissebb illatot kerestem tőlük, egyedül talán ebben nem láttam oud-ot, vagy nehéz, édes illatra utaló jegyet. Gondoltam legyen, minden illatjegyét szeretem, nem lehet rossz, 4000Ft-ért sehol nem kapok EDP-t, pláne nem 100ml-t. Félve bontottam ki az arabos, aranyozott csomagolást, de aztán már mosolyogtam, mint a tejbetök. Ez nem keleties, ez tiszta Olaszország. Napsütés, limoncellok, pezsgés, dolce vita. Ez egy igazi unisex illat maszkulin csavarral és leszáradással. A kezdeti édeskésen citrusos, aromás illatot hamar felváltja egy virágos, légies szívjegy, ami nagyon elegáns, kissé szappanos, pézsmás, egzotikus alappá szelidül. Alapjaiban felfedezhető egy kevés arabos-keleties érzet, mely bizonyára a szantál és pacsuli együttese. Az összhatása olyan, mint egy zuhany után kimenni egy virágos rétre, ahol frissítő szellő fúj, bőrünket süti a Nap, citromfák illatát repíti a szél felénk, mely keveredik a bőrünk friss szappanillatával, plusz egy egzotikus csavar, mely szerintem kiemeli az átlagból. A fássága tetszik talán leginkább, a vetiver is szépen kivehető, de nem nyomja el a többi jegyet. Szóval nagyon megérte. Aki szereti a friss illatokat, amiben van valami plusz karcosság, pikantéria, egzotikum, próbálja ki. Aki nőies illatot keres, annak nem ajánlom annyira. Ez egy könnyed chypre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.