Rasasi

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Pamador, Módosítva: 2016. július 11.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss, mégis nagyon keleti illat. Nagyon érdekessé teszi a balzsamos tónus és a rebarbara. Erős illat, de nem tart egész nap.

Fej: zöld tónusok, aldehidek, citrusok, rebarbara, bergamott

Szív: rózsa, orrisz gyökér, jázmin

Alap: szantálfa, ciprus, hódzsír, fa, balsamico, moha, ylang-ylang, pacsuli

Ár: 1000 + pk , Eladó: nevaneva
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bpn metróvonalon vagy előre utalás után foxpost, posta.

Marcsi66

2020. július 10.

Igazán szerettem volna biztosan tudni h mire hasonlít,ezért néztem meg a fragis véleményeket.Az értékelések átlaga számomra meglepő volt ,de még ennél is jobban Cabochard EDP h ő ilyesmi lenne.Ami biztos h nyanyaszemléletű hölgyek varázslatos világába tartozik,finom és mindent elsöprő vágynak hiszem az ilyen jellegű parfümök szeretetét,,,, egyszerűen,én sem akarom elengedni egy korszak ragyogását,hát persze h tetszik, Azt hiszem ez az első Rasasi amit szagoltam,megjegyzem az ára nagyon baráti,,,,keleties fűszerezés ,komfort kategória,kellemes és nem otromba a végeredmény,Zöldes+ gyümölcsös az eleje,majd tőmjénes-szantálos szappanos rózsa lesz belőle,Tartóssága közepes,kánikula kivételével hordható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 10.

Parfuwoman

2018. május 25.

Kellemes szappanillat,keleties beütéssel. Ereztem benne a rózsát ,a Tömjént és a szantál adta mindehhez az alapakkordot. Az ára nagyon kedvező ,tartóssága 4-5 óra,így ha valaki szeretne egy keleties ,de nwm túl brutál illatot ,annak ajánlanám . Illetve szerintem idősebb hölgyekhez illik,de alapvetően nem szeretem bekategorizálni az illatokat,mindenki fújjon csak magára mindent ,amit önazonosnak érez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

PerfumePippi

2018. február 3.

Kategóriájában tökéletes illat, ár-érték aránya miatt sem adhatok neki 3 csillagnál kevesebbet. Ez egy zöldes-aldehides tisztaságillat némi virágos szappanossággal, de rajtam túlságosan kidomborodik a vágott fű jelleg (amit naaagyon nem szeretek). A Fraganticán a Cabochard-hoz hasonlították, de szerintem az durva tévedés, ebben az illatban semmi avaros jelleg nincsen. A kategória szerelmeseinek erősen javallott darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

Juditeszter

2017. szeptember 21.

Csodálatos zöld, chypre illat. A csuklómra fújtam és csak szagoltam és szagoltam. Nagyon érdekes, semmihez sem hasonlít. Tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

candee

2017. augusztus 20.

Kifújáskor kicsit megijesztett, de kis idő elteltével kellemes illattá alakult...nőies, fűszeres, keleties illat nagyon olcsón, az egyetlen hibája, amiért nem fogom megvásárolni, az az, hogy a bőröm nem túl jól tolerálja, ha érintkezik vele (ég tőle...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Bendőke

2017. augusztus 9.

Totálisan véletlenül bukkantam erre a parfümre! Nem nagyon szoktam illatokat véleményezni mert szinte lehetetlen részemről, de ez az amit hosszú évek óta keresek. Tinédzserként kaptam egy ehhez hasonló jellegű illatot, olasz parfüm volt azt hiszem, haragudtam rá, hogyan lehet ilyen "nyanyás" parfümöt adni nekem. El is ajándékoztam évek múlva. Aztán kezdtem azt a parfümöt keresni. Ahogy telt az idő a fejem felett, ahogy vénebb lettem ... emlékeztem az illatra. Karakteres erős magabiztos női illat volt némi fehér virágos, fás, kesernyés felhanggal, füstös budoár hangulatú, keleti csoda. Akkor véletlenül megláttam az üveget, utána a véleményeket erről a parfümről. Megrendeltem és visszakaptam azt a hangulatot, amikor még felhőtlen félig gyermek félig felnőtt állapotban mérgesen méregettem A PARFÜMÖT, aminek még a nevét sem tudtam, és dobtam volna ki a kukába felkiáltással - váltottam át szeretettel teli rajongássá.
Maga a parfüm meglepetésemre ugyanolyan hisztis mint anno én voltam. Minden percben, órában más arcát mutatja. Egyszer mesés kelet, füstbe burkolózva, máskor pedig távolságtartó férfias kesernyés fehér virágos katonatiszt. Melegben főleg kiadja magát mindenféle formában. Néha olyan közönséges hogy magam is meglepődöm, néha olyan melengető hogy belebújnék, de a végére letisztult friss, karcos némi édes rózsás jókedvvel vegyítve. De van benne valami nagyon misztikus fehér virágos komoly hangulat. Nem cuki fiataloknak való az biztos, számomra kell egy bizonyos érettség hogy viselni lehessen.De próba szerencse kinek mi áll jól. Nekem belopta totálisan a szívembe magát! Megrendelem ha elfogy vagy inkább "spájzolok belőle".
Kell és kész. Akik szeretik a különlegességeket azoknak ajánlom, maga a parfümház rabul ejtette a szívemet ezzel a csodával. Rendelem a következő Rasasi illatot. Nem ez lesz az utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 9.

GNóri

2017. július 15.

Aztamindenségitneki! Hihetetlen, hogy fillérekért hozzájuthatunk egy olyan csodához, ami bármelyik nagy divatház klasszikusai között is megállná a helyét.
Igazi vintage, aldehides, zöld, cyphre illat. Rajtam pl. a Givenchy III-ra nagyon hasonlít, talán egy icipici leheletnyit fűszeresebb. A tartóssága is hibátlan. Varázslatos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Vizililiom

2017. március 21.

Csodálatos illat. Mintám volt belőle, ez az az illat, amiből muszáj beszereznem a nagyobb kiszerelést is, mert számomra ez a tökéletes tavaszi illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Pamador

2016. július 4.

Nagyon érdekes illat, nagyon friss, nagyon keleti. Nem annyira tartós, de ár érték arányban nagyon jó benyomást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.