Ratiopharm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lasvegas7, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Tompa sérülések, pl: sportsérülés következtében jelentkező akut végtaghúzódás, rándulás, zuzódások miatt fellépő fájdalmak külsőleges, kiegészítő tüneti kezelésére.

laborkornelia

2020. február 22.

Nagyon jó, nekem jobb mint a Flector gél. Ezt a krémet évek óta használom a gerincemre, és ritkábban kell gyulladáscsökkentő gyógyszert bevennem azóta. Vény nélkül kapható, az ára 1000 Ft környékén van a 100 g-os kiszerelésnek. Már Diclofenac Sandoz a neve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 22.

BudaiE

2019. június 22.

Rossz párna használat miatt egyszer nagyon bedurrant a csuklyásizmom, egy napig annyira fájt, mintha vállból le akadna szakadni a karom... a régi párnám kidobtam, vettem helyette újat és ezt a krémet vettem rá (vagyis a Sandozt) A fájdalom 85 %-át szinte azonnal elmulasztotta, igaz többször kellett vele kenni, de csodás a hatása. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

lasvegas7

2013. augusztus 8.

300Ft a patikában a 40g-os kiszerelés, ez volt a legolcsóbb. a páromnak bevált,ő nehéz fizikai munkát végez.(emel,stb) azt mondta enyhítette az izomfájdalmát. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.