Raywell

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: deakmonika, Módosítva: 2021. október 20.

Kategória:   Hajfestékek

Gélkrém, színező hatású pigmentekkel, oxidálószer mentes, Argánnal és keratinnal, Savas Ph. Gyönyörű élénk színű pigmenteket tartalmazó gélkrém, mely anélkül képes színezni a hajat, hogy károsítaná azt. Ez a gélkrém oxidálószer mentes, így a pigmentek nem jutnak be a haj belsejébe. Nem nyitja a haj szerkezetét, így a hajszál egészséges marad, nem roncsolódik, mint a hagyományos hajfestékeknél, ahol lúgos kémhatás jön létre a hajfestés során. A termék kifejezetten savas kémhatású, tehát zárja a haj kutikuláit, ezzel is elősegítve a haj egészségének fenntartását. A savas kémhatás, a (az előbb említett lúgos kémhatású hajfestékekkel ellentétben), zárja a haj kutikuláit, így az hidratált marad, nem szárad ki és nem törik le. A direkt pigmentek, mint ahogy a nevéből is kiderül, közvetlenül a hajszálak külsején tapadnak meg, így létrehozva a kívánt hajszínt. A gélkrémet nem szükséges keverni más termékekkel, önmagában használható. Oxidálószer mentes! A különböző színek keverhetőek is, valamint hozzá keverhető a hagyományos hajfestékhez, hogy még egyedibb és élénkebb színt hozzunk létre. A gélkrém kondicionáló tulajdonságát a hozzá adott Argán olajnak, illetve Keratinnak köszönheti.

17 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

deakmonika

2021. október 12.

A hajam szőkített, 9-es árnyalat. 2 színt vásároltam: lilac és rosa pink, egyik sem fogta be egyáltalán.
Az állaga zselés, ami sokkal jobban ragad a bőrre, a hajról szinte lecsúszik, nem tapad meg rajta, emiatt nehezen is használható.
Annyi előnye van, hogy tényleg ápol, a használata után nagyon puha lett a hajam, de nem ezért vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.