RCMA

Ár:   €15.20   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: HarmonyBunny, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   €15.20

Bármilyen púderezési technikára használható. Mivel nem tartalmaz töltőanyagot sem pigmenteket, ezért nem változtatja meg az alapozó színét sem.

Talc 1 0Silica

tara95

2020. szeptember 8.

Szerencsém volt, hogy a zsibin újonnan lecsaptam szuper jó áron, de az eredetit is teljesen megéri, hiszen hatalmas mennyiség és a termék is profi. Egyébként a csomagolásán is rajta van, hogy érdemes egy picit vastagabban felvinni és hagyni a bőrön, majd leseperni a felesleget. Nem mondanám bakingnek, mert nem szoktam hosszú percekig hagyni, csak amíg elkészül a minimál szemsminkem, viszont ha így teszem fel, ténylegesen eltünteti a pórusokat, bitangul fixál és alig fényesedik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Milendoria

2020. július 1.

abszolút top favorit, mennyisége hatalmas, ár-érték arán6ban verhetetlen, nagyon finomra őrölt így jól lehet építeni, sokáig tart, nem fényesedik át hamar és ami a legjobb, tényleg lehet használni egész sötét árnyalatú bőrön is, nem ad szürkés por, hamu érzetet ahogy olyan sok másik transzparent púder. csillagosöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

ngsrr

2019. december 8.

Update: kb egy eve használom minden nap ha sminkelek, és még kb a felél járok! Egyes alapozókkal egyszerűen egy púder sem működik, pl. a Double Wear, instant cake face barmilyen pudertol... de ez.. ezzel még a DW is pazarul mukodik, minden egyes alapozómmal tokeletes, nem lesz puderes hatas, csak a hamvas matt babapopsi sima arc! Persze ovatosan kell használni, lehetoleg egy kisebb meretu ecsettel, ami legyen minel puhabb, nekem a Real Techniques blush ecsete valt be hozza legjobban. Belemartom a kupakba, es 1-2 poccintessel (vingardium leviosa) leutogetem a felesleget, ugyanis ha sokat viszek fel egy helyre, akkor csunya, es bakingre is alkalmatlan. Soha tobbe semmi mast nem fogkk hasznalni, szamomra ez a puder egy csoda! Francba az osszes drogerias puderrel, meg a draga vackokkal, ennel nem kell tobb, csak azt a franya adagolot alakitanak mar at, mert borzalmas, de egy üres loose powderes dobozzal ez a problema orvosolhato. Ja, es meg valami: mostansag szaraz a borom, foltokbsn nehol hamik is, es varas a gyogyulo pattiktol, rettegek minden sminktol, nehogy kiemelje, de ez abszolut nem emeli ki a szaraz reszeket, ami szamomra felfoghatatlan, what kind of dirty magic is that(..)

Csodajó cucc, csodajó áron! Évekig kitartó mennyiség, extrafinom állag, igazi tökéletes baba-arc hatással. Az adagoló elég bénácska, én alin rendeltem hozzá 1 dollárért loose powder tégelyt, azt szoktam feltölteni vele. Megérős! Beautybayen vettem tavaly blackfridaykor, ajanlom iden is (novemberben lesz) 16 helyett 12 euró volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

fekdoraa

2019. december 8.

Jó cucc :D Egy szépen felvitt alapozót/ korrektort jól fixál. Bár a csomagolása elég rossz, de én mindig egy régi loose powderemnek a tégelyébe szoktam újratölteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

BarbiiPLS

2019. október 8.

Nekem bevált, nem tudok rá rosszat mondani. Jól fixál/mattít, nem fehér tőle az egész fejem, nálam bakingre is bevált, és rengeteg van benne, szerintem elég lesz egy darabig. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

hambi

2019. május 7.

Tökéletes púder. Selymes és matt marad a böröm utána. Plusz pont h No color - no pigment, mert nagyon világos börü vagyok. Ebayen rendeltem hozzá tárolókat, mert az eredeti csomagolás nagyon nem praktikus, és így még anyukámnak is tudtam leszórni belöle. Ár/érték arányban felülmúlhatatlan. Beautybayröl rendeltem, biztos újraveszem.
YouTube-on Wayne Goss összehasonlította pár perc alatt Laura Mercier púderével (sokkal kisebb mennyiség sokkal több pénzért) és az RCMA-t ajánlotta. Ugyanaz jóformán mindkettö, csak az RCMA-ban nincs ´Starch´ - keményítö, amiben a bacik szívesen eléldegélnek, mi meg felvisszük öket az arcunkra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

zsucci93

2019. március 29.

85 gramm gyönyörűség. 8x annyi, mint egy átlagos púderben. Én minde elhasználtam, és az utolsó cseppig imádtam. Zseniális púder, világos bőrön nem söttedik be, nem oxidálódik, gyönyöráen lehet vele dolgozni. Jelenleg egy másikat használok épp, de ha az elfogy ezt fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

nanne

2019. január 28.

Nagyon szeretem/ném, mert maga a termék nagyon jó, szép bőrképet eredményez és fixál is egy vékony kis rétegben. Én egy másik porpúder dobozából használom.Egyetlen bajom vele, hogy nem a legpraktikusabb álmos reggeleken, mikor minden csak úgy érzésre megy... :D mivel ha kicsit megszalad, nehéz eldolgozni és kicsit világosít. Sokáig elég lesz, az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Anheszenamon

2019. január 15.

Nagyon megszerettem ezt a púdert. Megfelelő mennyiség alkalmazásával nagyon szép, természetes eredmény érhető el vele. Színtelen, selymesen finomra őrölt por. Akkora mennyiség ami évekig elég lesz napi használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

cseri88

2018. augusztus 27.

Annyira szeretem. Kathleen Lights hatására vettem meg, mert azt mondta a világ legjobb púdere, ami, így is van. Állatkísérletmentes. Tökéletesen fixál és nem hangsúlyozza ki a bőrszárazságot stb. Finom, könnyed púder. Mivel nem tartalmaz töltőanyagot sem pigmenteket, ezért nem változtatja meg az alapozó színét sem. Selymes hatású. Nagyon-nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.