RCMA

Ár:   €15.20   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: HarmonyBunny, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   €15.20

Bármilyen púderezési technikára használható. Mivel nem tartalmaz töltőanyagot sem pigmenteket, ezért nem változtatja meg az alapozó színét sem.

Talc 1 0Silica

Petalodirosa

2022. február 1.

Kifejezetten jó ez a púder. Sokáig nekem is a fiókomban hevert, valamiért félve kezdtem el használni, nem voltam hozzá szokva porpúderhez, csak a préselthez. Azt a tapasztalatom, hogy meg kell tanulni a technikát, hogyan kell felvinni, mivel és milyen mennyiségben. Az adagolója borzalom, nem is tudom ezzel a kialakítással mi volt az elképzelésük. Egy üres transzparens púder tetejébe szórok ki és onnan veszek fel ecsettel. Jó száraz szivaccsal is és az RT setting brush, ami nekem felvitelére még bevált. Tartós, nem fényesedik át napközben, nem viszem fel egész arcra, csak arra a részre, ahová kell. Nincsenek túl nagy pórusaim, szépen fedi őket. Elégedett vagyok. Nem gondoltam volna, hogy a MAC skinfinish mineral préselt után, erre azt fogom mondani, hogy talán jobb..... :)) még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Mancsusz

2022. január 13.

Sokáig volt a fiókomban, mert amikor megvettem nem hagyott mély nyomot bennem. Aztán egy ideig szemsmink előtt tettem fel a szemem alá, hogy felfogja a lepotyogó festéket - erre nagyon szuper volt. Múltkor siettem és ez akadt hirtelen a kezembe, így kipróbáltam újra az arcomon is. Talán még ecsettel sem szörnyű (nekem egyik púder sem elég tartós és szép ecsettel), de puha szivaccsal tökéletes számomra a felvitel. Nem simítja ki tökéletesen az arcom (nem is várom el), cserébe viszont nagyon tartós - bár ezt a melegebb időben fogom tudni a legjobban letesztelni. Ami viszont látványos, hogy bár azért átfényesedik az arcom, mégsem áll össze annyira a festék mint más púdereknél. Az áráért cserében sokat adnak így nagyon sokáig elég, még úgy is, hogy a hatalmas adagolóján a termék van amikor megszalad. Szóval eddig nagyon tetszik és ajánlom, de mindképp jövök frissíteni a véleményem amint túl vagyunk a meleg hónapokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

dunaimano

2021. március 15.

Kalandos úton hozzám jutott mintám van a fórumtársak jóvoltából, de még ez is egy fél életre elégnek tűnik. A porpúderek nekem tavaly robbantak be az életembe, és nem a kedvenc műfajom, de nagyon szép végeredményt lehet velük elérni. Ez pedig meglepő módon e nem kedvenc műfajon belül vált a kedvencemmé. Eszméletlen pici szemű, áttetsző, könnyen kezelhető, és emellett jól fixál, mattít, de nem is lesz tőle poros hatású a sminkem. Amíg csak van a tégelyemben, örömmel fogom használni, aztán sajnos sorra kerül a többi megvásárolt porpúder is, dehát ilyen az élet. Na meg a kíváncsiság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

muszika

2020. október 25.

Nekem ez az egyik kedvenc púderem. Szuperül kiegyenlíti a pórusaimat, ha a kritikus területekre egy pufi blender ecsettel viszem fel. Bár nem erre a célra vássároltam,nagyon örülök neki. Az arcom többi részén az alapozóba ütögetve viszem fel és nagyon tartóssá teszi az alattalévő termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

tara95

2020. szeptember 8.

Szerencsém volt, hogy a zsibin újonnan lecsaptam szuper jó áron, de az eredetit is teljesen megéri, hiszen hatalmas mennyiség és a termék is profi. Egyébként a csomagolásán is rajta van, hogy érdemes egy picit vastagabban felvinni és hagyni a bőrön, majd leseperni a felesleget. Nem mondanám bakingnek, mert nem szoktam hosszú percekig hagyni, csak amíg elkészül a minimál szemsminkem, viszont ha így teszem fel, ténylegesen eltünteti a pórusokat, bitangul fixál és alig fényesedik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Milendoria

2020. július 1.

abszolút top favorit, mennyisége hatalmas, ár-érték arán6ban verhetetlen, nagyon finomra őrölt így jól lehet építeni, sokáig tart, nem fényesedik át hamar és ami a legjobb, tényleg lehet használni egész sötét árnyalatú bőrön is, nem ad szürkés por, hamu érzetet ahogy olyan sok másik transzparent púder. csillagosöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

ngsrr

2019. december 8.

Update: kb egy eve használom minden nap ha sminkelek, és még kb a felél járok! Egyes alapozókkal egyszerűen egy púder sem működik, pl. a Double Wear, instant cake face barmilyen pudertol... de ez.. ezzel még a DW is pazarul mukodik, minden egyes alapozómmal tokeletes, nem lesz puderes hatas, csak a hamvas matt babapopsi sima arc! Persze ovatosan kell használni, lehetoleg egy kisebb meretu ecsettel, ami legyen minel puhabb, nekem a Real Techniques blush ecsete valt be hozza legjobban. Belemartom a kupakba, es 1-2 poccintessel (vingardium leviosa) leutogetem a felesleget, ugyanis ha sokat viszek fel egy helyre, akkor csunya, es bakingre is alkalmatlan. Soha tobbe semmi mast nem fogkk hasznalni, szamomra ez a puder egy csoda! Francba az osszes drogerias puderrel, meg a draga vackokkal, ennel nem kell tobb, csak azt a franya adagolot alakitanak mar at, mert borzalmas, de egy üres loose powderes dobozzal ez a problema orvosolhato. Ja, es meg valami: mostansag szaraz a borom, foltokbsn nehol hamik is, es varas a gyogyulo pattiktol, rettegek minden sminktol, nehogy kiemelje, de ez abszolut nem emeli ki a szaraz reszeket, ami szamomra felfoghatatlan, what kind of dirty magic is that(..)

Csodajó cucc, csodajó áron! Évekig kitartó mennyiség, extrafinom állag, igazi tökéletes baba-arc hatással. Az adagoló elég bénácska, én alin rendeltem hozzá 1 dollárért loose powder tégelyt, azt szoktam feltölteni vele. Megérős! Beautybayen vettem tavaly blackfridaykor, ajanlom iden is (novemberben lesz) 16 helyett 12 euró volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

fekdoraa

2019. december 8.

Jó cucc :D Egy szépen felvitt alapozót/ korrektort jól fixál. Bár a csomagolása elég rossz, de én mindig egy régi loose powderemnek a tégelyébe szoktam újratölteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

BarbiiPLS

2019. október 8.

Nekem bevált, nem tudok rá rosszat mondani. Jól fixál/mattít, nem fehér tőle az egész fejem, nálam bakingre is bevált, és rengeteg van benne, szerintem elég lesz egy darabig. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

hambi

2019. május 7.

Tökéletes púder. Selymes és matt marad a böröm utána. Plusz pont h No color - no pigment, mert nagyon világos börü vagyok. Ebayen rendeltem hozzá tárolókat, mert az eredeti csomagolás nagyon nem praktikus, és így még anyukámnak is tudtam leszórni belöle. Ár/érték arányban felülmúlhatatlan. Beautybayröl rendeltem, biztos újraveszem.
YouTube-on Wayne Goss összehasonlította pár perc alatt Laura Mercier púderével (sokkal kisebb mennyiség sokkal több pénzért) és az RCMA-t ajánlotta. Ugyanaz jóformán mindkettö, csak az RCMA-ban nincs ´Starch´ - keményítö, amiben a bacik szívesen eléldegélnek, mi meg felvisszük öket az arcunkra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.