RIVAL loves me

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Repedező hatású fedőlakk

2 színben kapható: arany és fekete.

Kittyki

2019. június 17.

702-es , feket árnyalatban vettem meg, de pénzkidobás, nem szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

702-es , feket árnyalatban vettem meg, de pénzkidobás, nem szép.

Sophi39

2018. augusztus 8.

nagyon szeretem főleg világos színekkel kombinálni. Gyorsan megszárad, kicsit mattos, egész sokáig fent marad. Az egyetlen problémám vele az, hogy ha nem rakok rá sokat egy ecsetvonással, akkor maszatos lesz és nem repedezik be, mellesleg nem lehet több rétegben felrakni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

MikasAckerman

2017. december 24.

Ajándékba kaptam az arany színűt, én teljesen meg vagyok vele elégedve :) Eddig még csak élénk piros lakkra kenve próbáltam, először azért, mert türelmetlen voltam és azonnal ki akartam próbálni, ahogy megkaptam, de aztán megtetszett ez a párosítás :) Bár pár óra után mintha elkezdene kifakulni és akkor már inkább ezüstös, mint arany színű, de nekem talán jobban is tetszik így :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

kea

2017. november 23.

Ajándékba kaptam - nekem eszembe sem jutott volna repedő lakkot venni, nekem nagyon közönségesnek tűnt, nem is használtam legalább egy évig. Az arany színű van meg, sötétkék alapon, és feketén próbáltam ki, így tetszett. Csak a gyűrűs és a hüvelykujjamra szoktam kenni, és csak sötét lakkon. A minősége elég jó.

2017. november 23.
A feketét már önszántamból vettem meg. Nem szép a mintája, rosszul terül, és többnyire csak hosszában reped, olyan mintha bénán lakkoztam volna :/.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

A fekete, arany és a piros van meg belőle. A fekete apróbb repedéseket csinál, mint az Essence crack lakkja. Ha sűrűsödik, lakk higítóval orvosolható. Minél hígabb, annál látványosabb, ha sűrű, akkor tilos rákenni, mert úgy nem működik!
A piros és arany verzióhoz még nem találtam ki, milyen alap passzolna

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A piros és arany verzióhoz még nem találtam ki, milyen alap passzolna

Zzzz

2017. június 19.

A fekete van meg, nagyon vékonyan kentem fel és szép kis vékony repedéseket csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

xixi

2016. május 5.

A feketét használom, tökéletesen működik, szépen reped.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

A feketét használom, tökéletesen működik, szépen reped.

Loona

2016. március 5.

Update: azóta többször, többféle alapszínnel is használtam, így szerkesztem a véleményem:

A fekete van meg, ez az első ilyen lakkom, és bár láttam már videót a repesztőlakkokról működés közben, azért rendesen kerekedett a szemem, miután először felkentem (meg férjemnek is, akit odahívtam, hogy nézze meg, "Mit, azt, ahogy kilakkozod a körmö... húbasszus O_O") :D

Nekem bejött ez a lakk, szép repedéseket csinál - vékony rétegben felvíve sok kisebb, vastagabban kenve inkább nagyobb darabokra reped, és a nagyobb hézagok között jobban kilátszik az alapszín. Én akkor tudtam a nekem legjobban tetsző repedéseket elérni vele, ha annyira lehúztam a kupak nyakán az ecsetet, hogy már azt hittem, nem is maradt rajta lakk. Gyorsan szárad, inkább matt végeredménnyel, én viszont mindig kenek rá egy réteg Seche fedőlakkot, hogy kicsit kiegyenlítse a repedések okozta egyenetlenségeket és gyorsítsa a száradást, így a végeredmény mégis fényes lesz. Matt alapra még nem próbáltam, kíváncsi lennék, akkor az alap megtartaná-e a mattságát.
Sötétebb, színes alapnál (nekem pl. lilánál csinálta ezt) a vékony réteg mintha nem fedne teljesen, nem tűnik annyira feketének, de fedőlakkal ez is korrigálható, azzal együtt már "visszajön" a feketesége, szóval valószínűleg csak a két szín játéka és a matt effekt csapja be a szemet :D
Mivel mindig több réteg van alatta, meg egy felette is, a tartósságról nem tudok érdemi véleményt írni, ami biztos, az az, hogy az alapja tartósságát tapasztalataim szerint nem rontja, tehát tartós lakkal ő is tartós :)

Negatívum, és az egy csillag levonás oka hogy lassan száradó lakkok esetében hajlamos széthúzni az alapszínt és kivillantani a köröm színét, ezért inkább olyan lakk fölé ajánlom a használatát, amiről tudjátok, hogy gyorsan szárad - vagy olyan estékre, amikor több időtök van, így mielőtt ezt felkenjük, van idő megvárni, amíg az alap tényleg teljesen megszárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Marshmallow8

2016. január 17.

Az arannyal teljesen megvagyok elégedve, szép és nem is kezd olyan hamar lepattogni olyan 3-4 napot simán kibír, ha nem mosogat valaki többször egy nap meg nem takarít gyakran akkor többet is. :D Na de a piros borzalmas volt, sötétebb színre nem is lehet felvinni, mert átüt a másik szín rózsaszínen próbáltam még azon meg olyan csúnyán repedezett ilyen foltokban volt itt-ott egy egy paca. A feketét nem próbáltam még és lehet nem is fogom a piros után, bár kísérletező kedvű vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

ViTTorio

2016. január 3.

Nagyon nagy csalódás volt... Amikor megláttam a polcon rögtön beleszerettem a színébe és megvettem azonnal. De az én körmeimen már nem volt ilyen szép arany színe és egy nap múlva már csúnyán kopott! Az árát tekintve olcsó, de a minősége nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.