RIVAL loves me

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2016. január 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sötétben világítós lakk

pont

2015. október 31.

az elképzelés zseniális, rögtön felcsillant a szemem, hogy majd sötétben világító körmökkel fogok hódítani.
természetesen ahogy ilyenkor lenni szokott, csalódnom kellett. az üvegen 2 réteget ír, hát 2 rétegben felkenve SEMMI nem látszik, még csak egy halvány foszforeszkálás sem. szerintem irreálisan sok réteg kéne ahhoz, hogy valami látszódjon is belőle, azzal meg nem fogok szenvedni, hogy már a 10. réteget kenem fel, hogy vajon működik-e.
le kell szavaznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

le kell szavaznom.