RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Rossmann

Ragyogóvá varázsolja az arcot. Egyenetlenésegket, árnyékokat tökéletesen elfedi.

cattitude

2019. március 6.

lehet megváltozott a formula, mert nekem teljesen jól működik ez a korrektor. a levilágosabb van meg és nekem nem sötét. jó az állaga, kevés is elég belőle. a szememet nem bántja. nem a legtartósabb, de nem rossz. ár-érték arányban szerintem kiváló.

update: hmmm most nézem, hogy nekem a color correcting concealer van meg... de az nincs feltöltve, szóval itthagyom az értékelést ^^"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

gombirenn

2017. augusztus 25.

Kicsit éget ha felkenem, de nem tart sokáig és idáig semmi probléma nem volt vele. Szépen fed, könnyű vele dolgozni, és nagyon jó áron jutottam hozzá kb 300 Ft -ért vettem akciósan, ennyit nagyon megért. Az égő érzés miatt egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Kattherine

2017. július 8.

Borzalmas. Szem alá használtam, de annyira égeti a bőrömet, hogy könnyezik tőle a szemem. Egyedül a színe miatt kap 2 pontot, minden más borzalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

jonasmarcsi

2017. május 28.

2 használat után kidobtam. Borzasztóan égeti a bőrt, a fedése pedig 0. Senkinek sem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Bnemrita

2017. március 30.

Nagyon rossz. Nagyon. Csíp, éget és semmit nem fed. Csak a legnagyobb ellenségemnek ajánlanám, aki meg nincs, így senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Kimi

2017. február 5.

Minden szempontból rossz. Már ott kezdődik, hogy égeti a bőrt (látom nem csak az enyémet)!! A kettes árnyalat van meg, de borzasztóan sárga és csak minimálisan fed. Tudom olcsó, de lefogadom hogy az eurós boltokban különb termékeket kapunk ennél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

zelmaci

2016. november 19.

Nagyon furcsa, mert égeti a bőrt, ráadásul a legvilágosabb árnyalat is nagyo sötét. Estére a szem alatt bepikkelyesedik. Egyébként patikra nagyon jó, ha a tetejére essence fehér szemhéjpúdert rakok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

JenniiOlah

2016. október 24.

Fedését nem mondanám túl jónak, arról nem is beszélve, hogy akkor felkenem a szemem alá, hogy a sötét karikákat eltüntessem iszonyatosan égeti a bőrömet, úgyhogy nagyon nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.