RdeL Young

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogcsilike, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kedvec motivumodat egyszerűen lehet közvetlenül a körömre rajzolni.

KuliKali

2016. október 31.

Bár mintát rajzolni még nem nagyon próbáltam,de meggyőződésem hogy pocsék kis cucc. A fehér színben van meg,klasszik franciához vettem. Nagyon hamar kopik,és nagyon csúnyán. Nehéz vele dolgozni,ha rányomom se jön,ha meg igen,akkor ömlik. A hegye túl vékony és nehezen szárad. Mi a jó oldala? Hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Guppi

2015. november 11.

Már egy ideje megvan, 4 színben is. Nem tudom mièrt francia manikűr toll a neve, mert francia manikűrt max extra rövid körömre lehet vele kivitelezni a vèkony hegye miatt. De mintát rajzolni egèsz jó (bár arra sem használom túl gyakran, de csak a színek miatt). Kèzre esik, egèszen okos kis szerkezet, csak színenkènt eltèr a "hatèkonysága". A fehèr ès az ezüst egèsz jól működik, az aranynak elèg gyatra a fedèse, nagyon halovány, szinte áttetsző marad. A fekete viszont... Nem tudom èn fogtam-e ki selejtes darabot, vagy ez a színvariáció alapból vacak. Nehèz belőle előcsalogatni a festèket, ès ha sikerült, ömlik belőle (ilyen a másik háromnál nincs), ezáltal nehèz vele szèp mintát ès egyenletes vonalakat rajzolni. De ez mèg a kisebbik baj, ugyanis fedőlakk nèlkül megoldja a víz (teljes száradás után, persze). Fedőlakkal is 1-2 nap után hajszálrepedèsek látszódnak a mintában, de csak ennèl az egy színnèl vettem èszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.