RIVAL loves me

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AnnaR, Módosítva: 2019. október 8.

Lelőhely:   Rossmann

Egy készlet, amit koreai trend ihletett. Az egész szemet hangsúlyozza. A készlet egy zselés szemhéjtusból áll, ecsettel és szemceruzával.

AnnaR

2019. november 19.

A tus miatt vettem meg. Nekem az ecset tökéletesen használható, viszont a tus színével nem vagyok teljesen megelégedve. Maga a termék tartós és tetszik a végeredmény is, de átszoktam menni rajta a szemceruzával. Vízvonalra nekem kifejezetten jól működik ez a ceruza, pedig nem szeretem a tekerős verziót általában. Használom már egy ideje a szettet és szeretem. Nekem megérte, de nyilván nem a legprofibb. Ár - érték arányban megéri. Ha tehetném 4,5 csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

lexyweaver

2019. november 10.

A szemceruza borzalmas benne, ki is dobtam. Az ecset nem rossz, de ha van jobb, azzal érdemesebb a tust használni. Alapból a tégelyes tus miatt vettem a szettet, amit nagyon-nagyon szeretek. Önmagában is jó és tartós rajtam, de át szoktam menni rajta még egy Essence fekete szemceruzával, hogy még mattabb és feketébb legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

HyperBunny

2019. október 27.

A Maybelline hasonló tusát kerestem, de nem volt, így ezzel vigasztalódtam. Az ecset megteszi, nem nagy eresztés, de használható. A szemceruza kitekerős, maszatolós, felejthető darab. A tus nem rossz, nap végére kenődik kicsit, de rajtam minden más is.
Összességében ennyiért abszolút pozitív csalódás, de ne várjon senki profi szettet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.