RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogcsilike, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Intenzíven ápolja a körmöket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

akamillas

2018. december 4.

Nekem ez nem ér semmit :( Valami sűrűbb álalgú, jobban hidratáló krémet vártam, ehhez képest ez vizes, és nem érzem úgy, hogy jól ápolná a körömágyamat. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Kinga79

2017. május 25.

Nagyon szeretem az illatát, kicsike, neszesszer -barát csomagolás, szép. puha körömágy az eredmény. Ennyi a pozitívum.
Viszont a körömágyamra hiperszuper gyorsan ránöveszti a bőrt, ha naponta használom. Az nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

kisritus

2017. január 17.

Nekem a hüvelykujjamnál lévő körömágybőr, illetve a köröm melletti terület szokott nagyon durván kiszáradni, kirepedni, kézkrém ide vagy oda.
Én erre a kettőre szoktam ebből a krémből pöttyinteni és tévézés közben bemasszírozni. Nem mondom, hogy életre szólóan puha lesz a bőr, de ha rendszeresen használom, akkor segít.
Az illatát imádom, a kis tubus is nagyon helyes, szerintem azért ilyen pici, mert ez nem kézkrém, hanem kifejezetten ezekre a mini-területekre való.
Akciósan vettem, 300 és 400 forint között, így nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Akciósan vettem, 300 és 400 forint között, így nekem megérte.

knoemi

2016. december 12.

Átlagos terméknek mondanám, az én ujjaimon nem művel csodát. Szépen puhít, kiadós mennyiség, de az illata nekem picit fura. Könnyen beszívódik, nem nehéz krém, azonban egy sima vitaminos kézkrém is kiváltja ezt a hatást. Tetszik az adagoló ferde kialakítása is. Valamiért nem nőtt a szívemhez, ezért nem hiszem, hogy megint beszerzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

sieszter

2016. november 14.

Jó, és tényleg hatásos. Nem zsíros, munkahelyen is lehet kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Jó, és tényleg hatásos. Nem zsíros, munkahelyen is lehet kenni.

Fannie

2015. június 18.

Hogy őszinte legyek, nem dobtam el magam tőle otthon, mint ahogy előtte a boltban. Aranyos a csomagolása, finom illata van, jó az állaga, de 500 ft egy 10 ml-es körömágybőr-ápolóért, amikor ugyanebben a márkában egy 30 ml-es BB krém mindössze 400 ft?! Így visszagondolva kicsit sok pénz egy ilyenért. Ha már körömágybőr-ápolót keresek, akkor a Moyrát ajánlom figyelmembe. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

PAncsi79

2015. május 26.

Sokáig úgy éreztem, hogy no nekem ilyesmire végképp nincs szükségem...
Aztán egyszercsak felmerült az igény, hogy mégiscsak ápolgatnám a körömágybőröm. Nem szeretem, ha felkenem a körömágybőrápolót és fényes-zsíros a bőr körülötte, így nem véletlen, hogy ez a vizes, viszonylag matt állagú kis kene nagyon megtetszett.
Viszonylag rendszertelenül, ám lelkesen kenegetem és nagyon szép puha és ápolt a körömágyam.
Szuper kis cucc és ráadásul nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Sokáig úgy éreztem, hogy no nekem ilyesmire végképp nincs szükségem...
Szuper kis cucc és ráadásul nagyon olcsó.

Detty0701

2015. április 20.

Kedves barátnőm tanácsára megvásároltam a hétvégén! Csodákat tesz a száraz körömágybőrrel, szinte pillanatokon belül, táskám újabb állandó terméke lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

jubileum

2015. február 17.

A legszárazabb bőrfelülettel is tud mit kezdeni azonnal, igazán jó. Nekem ez a szájfény szerű kialakítás tetszik, pont hozzásimul az ember ujjához.

Ezzel a termékcsaláddal kapcsolatban egyedül ez a borzasztó zéro információ zavar, se inci lista, se semmi a legtöbb termékről pont annyi leírást lehet találni, ami a boltban a zárcédulára ráfér....ez egyébként szerintem elég nagy marketinges hiba...mindenki tudja, hogy kamu de mégsiscsak szeretünk legalább 3 mondatot elolvasni arról, hogy milyen jó ez a termék, végülis ez adja el...

Ez a krém annyira gyors, hogy gyanús volt hogy glicerine az egész, úgyhogy hozzáérintettem a nyelvem (a magas glicerin tartalmú krémeknek édeskés íze van) enyhén kesernyés ízetlen....Ez jó hír, de azért igazán lehetne valami inci lista...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

tiktiktak

2014. november 25.

Sajnos az összetevői se a csomagoláson, se az interneten nem érhetők el (legalábbis én nem találtam meg). Annyi derül csak ki a tubusról, hogy panthenolt tartalmaz. Mindenesetre nagyon szeretem, hihetetlenül kevés kell belőle és szép puha lesz tőle a bőr. Hosszútávú hatásáról viszont még nem tudok nyilatkozni. Az illata isteni finom igazi virágillat és sokáig érezhető használat után, imádom. Mindezt 300ft-os áron tudja, megéri! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.