RIVAL loves me

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. január 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Trendi, bőrhatású körömlakk, a körmöknek olyan érzetet ad, mintha puha bőrrel lennének bevonva.

Ennie86

2017. november 3.

Már 1 hete díszeleg a lábujjaimon ez a lakk. Érdekes a tapintása, de bőrnek nem nevezném. Inkább olyan homok finish a végeredmény. Jó az ecsete és gyorsan szárad. Ennyi pénzt megért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Alice88

2017. július 24.

Annyira nem vagyok fekete rajongó viszont a bőrös dolgokat nagyon szeretem,így ennyi pénzért akkor sem hagytam volna ott,ha annyira rossz,hogy a kukában landol.DE!!!Nem így lett.Tényleg bőr hatása van,ahogy ígérik.2-3 réteg kell belőle,hogy jól fedjen,elég híg így óvatosan kell vele dolgozni viszont gyorsan szárad így nem kell nagyon sokat várni a végeredményre,ami a teljes száradás után mutatkozik meg igazán.Szépen (szabadszéltől) kopik,nem pattog és 3-4 napot simán kibír.Szerintem különleges és fel lehet vele dobni egy egyszerűbb manikűrt is.Tetszik!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

mafalda

2017. február 12.

Szuper, nekem két rétegben tökéletesen fed, semmivel sem rosszabb mint bármelyik másik körömlakk, és extra gyorsan száraz. A bőr hatást nem érzékelem pont olyan érdes mint a homok hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

balazsdora

2016. július 4.

Ez egy vacak. Maszatolódik, olvad, nem szép.Lemosni meg kifejezetten nehéz. Az a 450 Ft is sok volt érte. Sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Loona

2016. január 15.

Őszintén szólva kétkedve vettem meg ezt a lakkot. Szuper akcióban volt, feketéből sosem elég, és bármi, ami nem sima fekete, pláne jól hangzik, de nem voltam benne biztos, hogy pont bőrhatású lakkra tényleg szükségem van. Tény mondjuk, hogy sosem próbáltam még ilyet előtte (legalábbis ha az Essence Good girl, Bad girl feketéjének (04 caught in the middle) tényleg összecserélték a matricaszövegét a rózsaszínével, és nem a fekete, hanem a rózsaszín a bőrhatású :) Az biztos, hogy az a fekete nagyon messze áll ettől), így végül győzőtt a kíváncsiság (meg a szuper akció :D ).

Elég folyós lakk vékonyabb ecsettel, e kettő miatt hajlamos csíkozásra, és egy rétegben nem, de vékonyan kenve még kettőben sem fed teljesen (normál körülmények között teljesen rendben van két réteg fedése, de fényhez tartva, a körmöt hátulról megvilágítva áttetszik egy-két helyen). Szintén a folyóssága miatt jobban oda kell figyelni, hogy egyenletesen vigyük fel a lakkot, ha egy-egy helyen túl sok lakk marad, akkor száradás után az összhatás kevésbé lesz szép, nem egységesen fog érvényesülni az effekt, fényesebbek maradnak a vastag részek.

Rögtön az első húzásba sikerült egy szöszt belekennem, mérgelődtem is miatta, aztán a második körömnél ugyanez történt, aztán idővel gyanús lett, hogy ezek eleve a lakkban vannak. Frissen felkenve a körömlakknak konkrétan gagyi, igénytelen, összeszöszölődött sima lakk-kinézete van. Közel voltam a kiakadáshoz, meg ahhoz, hogy azonnal le is mossam, amikor látványosan elkezdett száradni, és hirtelen tök jól kinéző textúrája lett: egyszerre matt és fényes, tapintva nem annyira, de látványra érdes. A bőrhöz szerintem nem sok köze van, engem konkrétan a hőscincér fényes, de érdes, fekete kitinpáncéljára emlékeztet. Ami biztosan megosztó, szerintem nagyon cuki :D
A száradási idő szerintem abszolút jó, és az effekt is segít, látszik, hogy hol száraz már a felület.

Alap- és fedőlakk nélkül próbáltam ki rövid/félhosszú körmökön, négy nap alatt egyáltalán nem tapasztaltam lepattanást, de még a hosszabb körmökön ennyi idő után már általában felbukkanó keresztirányú, hajlás okozta repedéseknek sem volt semmi nyoma, pedig mostam hajat, mosogattam, gépeltem, kapirgáltam ragasztót... szóval használva volt rendesen :) Egy kicsit talán fényesedett, de ez a vizuális élményt nem rontotta. Ami viszont zavart, és ami miatt a negyedik estén le is mostam, az az, hogy így, alaplakk és fedőlakk nélkül a körömvégi kopás (pláne a sötét színe miatt) eddigre az én szememnek már elég zavaró mértékű volt. Legközelebb alaplakkal próbálom majd ki, hátha úgy tovább bírja majd. A lemosás maga amúgy könnyű, szerencsére csak akkor ragaszkodik a lakk, amikor kell :)

Bár kicsit nehéz használni, és csúnya, amikor kopni kezd a körömvégeken (a fedőlakktól sajnos szerintem elveszne az effekt, így azzal nem lehet rajta javítani), összességében mégis megadom neki az öt csillagot, mert a tartóssága a körmön magán teljesen jó, és nekem a végeredmény nagyon tetszik, sokkal jobb, mint amit vártam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.