RIVAL loves me

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ndalma, Módosítva: 2019. január 31.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

9 csillámos szemhéjpúdert tartalmazó fém paletta kis tükörrel.

naiyah

2019. március 14.

ezresre volt leértékelve, igazából csak a csomagolása miatt vettem meg, a színek szépek a palettában, de swatcholva kb mindegyik ugyanolyan színű, emiatt számomra csalódás ez a paletta, és nem is igazán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.