RIVAL loves me

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: redapple, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk, trendi színben. Matt hatás, intenzív fedés. Extra széles ecset, az optimális fedéshez. Alaplakkal használja!

cs3ng31214

2017. december 11.

A #berry temptation van meg. A színe egyszerűen az álmom...sötétebb rózsazszín, picit pirosba hajlik, telt de mégsem teljesen piros hanem még rózsaszín...szerelmes vagyok abba a színbe totálisan. Jó ránézni az ember körmére ha ezzel van kifestve. Viszont a tartóssága nem a legjobb. Nekem ha nem használok fedőlakkot, mert matt végeredményt szeretnék, 2-3 nap után a semmitől lepattogzik..én hetente festek körmöt, épp ezért elvárás hogy minimum 5 napig tartson. De ez nem ilyen sajnos. Viszont a színe teljesen kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

tjudit0310

2017. szeptember 27.

A #34 coral illusion színű körömlakkra esett a választásom. Az applikátora miatt könnyű a felkenése, a rétegek nagyon gyorsan száradnak, viszont a szép fedéshez két réteg kell. A lábujjkörmeimen nagyon sokáig bírja, általában nem a lepattogás miatt kell eltávolítani, viszont a kezemen szükséges hozzá egy fedőlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Ennie86

2017. július 21.

Már csak a lábujj körmömet lakkozom sima lakkal. Ezúttal rá esett a választásom. :)
Szép pink színűt sikerült levadásznom, amit tegnap ki is próbáltam. Az ecsete baromi jó, szépen terül. Nekem viszonylag hamar megszáradt 2 réteggel is. Matt maradt miután megszáradt. Remélem nem kopik le egyhamar. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Anita1978

2017. július 6.

Jol fedo,tartos,szuper szinu,szuper matt,olcso..mi kell mèg?Matt ruzst is vettem hozzà!Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

tsolya

2017. június 27.

Nagyon szeretem! Régebb óta kerestem matt lakkot, leginkább feketében, de egy szürkére sikerült lecsapnom, az árára pontosan nem emlékszem, de nem vert nagy költségbe. Szkeptikusan álltam hozzá, hogy biztos nem lesz jó, de tévedtem. Sajnos matt fedőlakkom nincs hozzá, így anélkül használom, de így is tart nagyjából majdnem egy hétig. Lehetne kicsit nagyobb a színválaszték, még tuti beszereznék párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Kinga79

2017. május 4.

Nem annyira matt a finise, de nagyon szép. Felkenni könnyű, kicsit lassan szárad, de nem vészes. A tartósságágát még nem tudom megítélni, 24 órája kentem csak fel.

2 napig tökéletes, bár összekeni a papírt, fénymásolót, amivel dolgozok. 3. napon már pattog. Egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Petrapp

2017. február 6.

hétvégén vettem egyet, bár a megjelölt ártól szerintem drágábban, és nagyon jól fed, bár úgy látom, hogy ahogy kopik a körmöm elején, fényes lesz, ettől függetlenül nagyon tetszik, jól mutat a rövid körmömön!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

LuckyGirl

2017. január 7.

Én nagyon szeretem ezt a körömlakkot. Mindig is ki szerettem volna próbálni a matt körömlakkokat. Nem bántam meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Noah27

2016. december 29.

Imádom!
Egy rétegben is szuperül fed,gyorsan szárad és pont annyira matt-amennyire kell.
A Coral illusion van meg,de igazából inkább eper színű :D:) Bánom,hogy nem vettem többet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Imádom!

Katulin

2016. december 8.

2 rétegben sem fed igazán szépen és egy picit gagyi a hatása, mintha gyerekeknek készült játék lenne. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert annyira nem tetszett, hogy lemostam. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.