RIVAL loves me

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bianka66101, Módosítva: 2016. január 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív ajakszín bársonyos matt hatással.

lillak

2019. október 16.

A fiók mélyéről ma a kezembe került és emlékeztem, hogy a színe nagyon szép (pure beauty árnyalat van meg), úgyhogy gyors felkentem. A szín és a fedés szuper, de bennem sajnos a "soha nem szárad meg" érzést kelti, amikor viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

javi

2018. július 8.

Könnyen fel lehet kenni a krémessége miatt, az ujjammal el szoktam dolgozni így nem olyan intenzív. Az ivást nekem meglepően bírja, viszont nem teljesen elkenődés-biztos. A 'very berry' árnyalat van meg nekem, ez egy élénk rózsaszín, de eldolgozva természetesebb. Matt, de nem az a matt, mint amilyenre egy folyékony rúzs szárad (bársonyos matt van ráírva). Árához képest egészen jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

francais

2018. január 11.

Nekem ez egy szuper vétel volt, 170 ft-ért, gyakran nyúlok ezekhez a ceruzákhoz, rajtam is tartós. Fogok még a márkától mást is beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

0rseee

2017. november 12.

160 Forintért vettem a Rossmann-ban, csodaszép színe van (03-as, Sweet sixteen), egyenletesen kopik, nem szárít. Imádom, nem tökéletes, de ennyi pénzért így is megéri. Sőt, azt hiszem, teljes áron is megvenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

fdorottya

2017. augusztus 7.

169,- forint most a Rossmanban a vörös 01-es árnyalat. Hát fed rendesen. Kopik, de szép egyenletesen. Nekem nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

csilluf

2017. június 4.

02 soft touch árnyalatban van meg, nagyon kiváló. Önmagában nem használom, ez az árnyalat mégsem lett nekem való, túl világos, de ha egy erősebb rúzst használok, szívesen veszem elő és teszek a szám közepére belőle, eldolgozom és kicsit ombres hatást kel, nagyon tetszetős és eddig úgy a pirosas, mint a barnás rúzsaimmal jól működött. Használata egyszerű, azok is vegyék meg, akik nem tudnak rúzsozni. Olcsó és sok. :) Azért adok 3 pontot csak, mert a másik végét leszedtem, megnéztem, az egész szárában van-e termék, aszerint van erre esély igen, de hogy hegyezem majd? Macerás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

sophienyuszi

2017. február 11.

Egy német blogon láttam róla tesztet és amikor egyik délután a Rossmanban császkáltam eszembe jutott, hogy vajon élőben milyen lehet. A nude színbe azonnal beleszerettem, így megvettem, egy Lovely rúzsceruzával egyetemben. Egyrészt annyira könnyű felvinni, hogy azoknak is ajánlom, akik nem rúzsoznak, mert félnek tőle. Másrészt szuper a formulája, nagyon örültem neki, hogy nem teljesen matt, szerencsére így nem szárít. Egyébként az én ajkaimon hat órát bírt ki munkában, az ivástól semmi baja nem volt, ebédre egy szelet pizzát ettem és azt is átvészelte. Otthon lemostam, de szerintem még maradt volna. Sokkal tartósabb volt rajtam, mint a Lovely lip kit matt folyékony rúzsa, de lehetséges, hogy én csak a kivétel vagyok tartósság ügyében. Megnézem majd a színválasztékot még egyszer, teszteltem amúgy a pirosat is, de az nem jött be ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

centaine

2016. november 10.

Én is szájkontúrceruzának vettem meg,de a textúrája tényleg hamar rávezetett arra, hogy ez rúzsként is jól fog működni, és így lett. 450 Ft-ért vettem egy "olcsó rúzsok" teszthez, és eléggé meglepődtem, hogy mennyire praktikus termékről van szó, habár tényleg nem valami tartós és mattnak sem mondanám a végeredményt, inkább olyan gyenge bársonyos fénye van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Nixa

2016. augusztus 29.

Múlt héten szabadultam be a Rossmannba, és megláttam ezt a kis csodát 450 Ft-ért, gondoltam kipróbálom, úgyis őszre szeretnék beszerezni egy-egy matt ajakrúzst, mert az még hiányzik a gyűjteményemből, a Pure Beauty árnyalat van meg. :) Hát ez valami csoda, intenzív de természetesen szép színe van, szépen fed, nem szárít, szuper könnyű használni, na és ami a legfontosabb nagyon nagyon tartós! Nálam órákon keresztül fent marad, anélkül hogy elkenődne, pedig ettem-ittam, cigiztem, orrot fújtam.. amit csak el tudok képzelni, de még mindig a számon volt, kopás nélkül! Szerintem a héten visszamegyek és beszerzem az össze színt! Egyetlen dolog nem tetszik benn, hogy nem csavaros, hanem faragós neki a hegye. :( Ezért -1*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Candy21

2016. július 1.

Meglepően jó ez a kis rúzs szép intezív a színe és nem szárítja a szám. Csak lehetne tartósabb is de ez ennyi pénzért megbocsájtható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.