RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Akisvoros, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Rossmann

Folyékony szemhéjtus intenzív fedéssel a tökéletes kihúzásért.

stripedpanda

2019. január 31.

Majdnem lehetetlen vele dolgozni, annyira rossz az ecsete. Ez az enyémnél azt jelenti, hogy egy elhajlott, műanyag, hegyes valami, amivel kb esélytelen normális tusvonalat húzni. Maga a termék egyébként nem lenne rossz, nekem a lemosással sem volt problémám. Az itt olvasott jó vélemények miatt vettem, lehet azóta változtattak rajta.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Klaudia09

2019. január 30.

A fedése szép és még a vége is jó lenne.... ha lemosás után nem maradna ott vörösen a nyoma (nem dörzsöltem és szó szerint olyan mintha piros tussal húztam volna ki). Nem tudom, hogy mit tartalmaz, de nem éppen ezt vártam. Nagyon sok tust használtam már, de egyiknél se reagált így a bőröm. Ilyenkor szokták mondani, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

cherry93

2018. október 18.

Ár-érték arányban mindent visz! Precízen és szépen lehet vele dolgozni, a finishe tökletes, tényleg matt. És a legjobb, hogy nap végéig tökéletesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Ophelia

2018. október 14.

Nagyon szuper, szerintem mást nem is veszek ezentúl, intenzív fekete színe van, az ecsettel nagyon precíz vonalat lehet húzni, nem maszatolódik el. Mindenféle kuponnal 280 Ft volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.