RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi8909, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt fedőlakk

Ápol és mattít egyszerre. Gyorsan szárad, hosszantartó hatás, gyönyörű körmök.

pacsalia

2020. augusztus 28.

igaz, jó pár hete nem használtam, azelőtt meg csak 1x de könyörgöm, hogy lehet az hogy azóta már nem mattít? :O sima fedőlakk lett belőle... nem értem, hogyan! de hogy már nem matt, az tuti! gyorsan szárad és szépen terül ugyan, de sima fényes hatású fedőlakkom már van ami bevált, ha olyat keresnék akkor nem ezt vettem volna.....
számomra értékelhetetlen.. 1 használat után mehet a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

számomra értékelhetetlen.. 1 használat után mehet a kukába!

vador

2019. november 6.

Nem lett volna rossz, ha nem kezdett volna pár hét(!) után használhatatlanságig sűrűsödni. Így sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Kittyki

2019. június 17.

Szépen mattít, de 1 év után nem a legszebb színű az üvegben, nem használ már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Szépen mattít, de 1 év után nem a legszebb színű az üvegben, nem használ már.

AnnaR

2019. január 6.

Nagyon tetszik. Most kentem fel, nagyon gyorsan megszáradt. Házi ombre körmökkel kísérletezek most és ez szépen rásegít a szebb kinézetre. Nem buborékos, ami meglepett, mert a fényes verziónál nagyon kijön a buborékossága. Kíváncsi vagyok mit tud hosszú távon, egyelőre nagyon meg vagyok elégedve.

Update: Növeli a lakk tartósságát és 10/8 a buborékosság, szóval változatlanul tetszik :) Így őszre tökéletes

Update2: szépen fogy az üvegből, viszont most valamiért bereped a lakk felszíne, fogalmam sincs mitől... És csak akkor, ha ez is rajta van, így biztos, hogy a fedőlakk a hibás... Sajnos így elköszönök tőle és keresek mást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

tthfnn

2018. július 18.

Nekem nagyon bevált,épphogy rákenem a körmömre máris elkezd mattítani. Valamennyire kifényesedik de az attól, hogy zsírosabb a kezem, de ha utána kezet mosok megint matt a felülete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Saranhuone

2017. szeptember 29.

Már a többedik üvegcsét használom, gyorsan és szépen mattít, egyenletes a végeredmény és nem mellesleg nagyon jó árban van a többi mattító lakkhoz képest (na meg eddig folyamatosan kapható is). Pár nap múlva kicsit veszít a matt hatásából, de amúgy magát a lakkot tartósabbá teszi. Egyetlen igazi hibája, hogy az utolsó 1 ml már ragad, nyúlik, így az a járulékos veszteségek számljára írható, emiatt sajnos le kell vonnom 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Dea

2017. május 18.

Nem szeretem, mert ezzel kevésbé tartós a körömlakk, mint egy fényes fedőlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

nicolebunny

2017. április 19.

Többre számítottam... Elkapott a matt-láz, már nem csak a számat, hanem a körmeimet is mattra akartam festeni, úgyhogy gyorsan beszereztem ezt a fedőlakkot. Alig vártam, hogy kipróbáljam. Felkentem a kedvenc (szintén Rdel Youngos) mentazöld körömlakkomat, megvártam amíg rendesen kopogósra megszáradt, és rákentem ezt. Szemmel látható, ahogy eltűnik a fény a körmökről, nagyon durva :D Semi-matt a végeredmény, ami nagyon szép. VISZONT! Közelebbről látszik, hogy naggggyon buborékos, az egész körmöm televan velük... És körülbelül fél nap után kifényesedik a lakk... Próbálgatom még, hátha én rontok el valamit. Az ecsete viszont nagyon praktikus, széles, viszont mivel ez a lakk viszonylag sűrű, ennél hajlamos sok anyagot felvenni, alaposan le kell húzogatni a felesleget. Egyelőre három csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

lovecreams

2017. április 12.

Megint csalódott vagyok..az itteni, viszonylag jó vélemények miatt vettem meg, de nem vagyok elégedett. Nagyon király ecsete van, szépen terül, pofonegyszerű vele a lakk felvitele. Viszont..nem ápol, nem tartósítja a körömlakkot, lassan szárad, bubis lesz tőle a lakk.. és egy nap után már átfényesedik a körömvégeknél, a második napon meg már az egész köröm átfényesedik:( Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Noncs

2017. március 23.

Nagyon jól mattít, gyorsan szárad, viszont kicsit gyorsan kifényesedik, főleg a körömvégeknél. De ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.