RIVAL loves me

Ár:   €4.49   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2021. június 10.

Ár:   €4.49
Lelőhely:   Rossmann

8 púder arcterméket ( árnyalattól függően highlighter, pirosító, bronzosító és kontúr) tartalmazó paletta.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lilimakeup

2021. július 15.

Gyönyörű színek, pigmentált az összes. A púder színt púdernek használom és meglepően jól fixszál.
Magas csillogás, szép arany csillámok vannak a pirosítóba.
Tökéletes ár 1800 Ft és multifunkciós paletta. Utazásra is szívesen viszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Magas csillogás, szép arany csillámok vannak a pirosítóba.
Tökéletes ár 1800 Ft és multifunkciós paletta. Utazásra is szívesen viszem.

cshrs

2021. június 10.

Az árához képest nagyon elégedett vagyok vele, de nem venném újra. Szerettem volna egy palettát amiben mindent megtalálok az arcomra és ebben még válogatni is tudtam. Igaz, hogy az alsó sorból csak a világosabb barna árnyalatot használtam a felsőből pedig mindet kipróbáltam, de összességében azt tapasztaltam, hogy hamar eltűnnek az arcomról a dolgok. Szín és árnyalat ügyileg kiváló, a csomagolás is tartós, nem törik, de sajnos hamar kopnak a termékek. (Az ezüst highlighter viszont nagy kedvenc lett, mert bár eddig nem használtam hasonlót sem, ez a belső szemzugomban egyszerűen gyönyörűen mutat.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

emeseskin2021

2021. május 13.

Nagyon megérte ez a paletta. A pirosítón kívül mindent használok belőle és meg vagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

lenochka

2021. május 8.

Nyolc színt tartalmazó arcpaletta. Tartalmaz egy pirosítót, egy púdert, négy highlightert és két bronzert. Azért tetszett meg, mert utazáshoz kiváló lesz, amikor elvihető háromféle smink egy palettában. A színek közül a szép bronzerek tetszenek, az arany highlighter és a különleges piroító. Pigmentáltak az árnyalatok. Viszont tartóssága nem jó. Ezért nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

Imádom ezt a palettát. Abszolút megéri ár-érték arányban! Az egyik kedvenc árnyalatom a palettában a bal alsó, mivel bőrön megjelenik egy rózsaszín színű hatás, ami fényben látszódik. Mindegyik szín kifejezetten használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

misshkitty701

2020. november 10.

Nagyon szuper termék, bár az ezüst highlighter nekem egy kicsit sok, de szemhéjra használgatom azt is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

arcoiris

2020. május 9.

Már egy éve megvan ez a kontúr-arc paletta. A csomagolása nyilván nem kifejezetten minőségi darab(csak itthon használom, nem is minden nap, mégis tiszta karc és kopás) Ár-érték arányban azonban kiváló, a színek jól használhatóak, szépek, az egészen világos bőrűektől a sötétebbekig található benne kontúrárnyalat. Szerencsére nem olyanok a színei mint itt az indexképen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.