RdeL Young

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogcsilike, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Exra vékony ecset és applikátor lehetővé teszi az apró minták pontos feltételét és csodálatos motívumokat lehet a körömre varázsolni.

3 színben kapható: fehér, ezüst, fekete

nyrktlin

2015. április 9.

Ajándékba kaptam Németországból, én nagyon szeretem. :) Sokkal jobb, mint egy sima díszítőlakk, mert pontozni is lehet vele. Igaz, kicsit kényelmetlen, hogy nyomni kell, miközben pöttyözök, de kibírom. Mind a 3 színt megkaptam, de csak az egyikkel gyűlt meg a bajom. Az ezüst ecsete vissza van hajolva, olyan alakja van, mint egy kampónak, így pedig elég nehéz vele szépen dolgozni. Összességében viszont elégedett vagyok a termékkel, mert sokoldalú és viszonylag egyszerűen lehet vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 9.