RIVAL loves me

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Candy21, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Keratint tartalmazó körömerősítú alaplakk.

Regina0206

2020. október 12.

3x használtam ezt a körömlakkot alaplakknak. Kegyetlenül nem vált be. Este felviszem, majd rá a színes lakkot, reggel a délelőtti órákban már pattog le. Volt hogy az egészet lehúztam egyben. Kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Berberis

2020. június 11.

Nekem nagyon nem jött be. Nekem is lejön vele szinte egészben a lakkozás 2. vagy 3. nap, viszont közben meg is sérti a körömlemezemet. Háromszor használtam, többször nem akarom. Megy sajnos a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

lisbeth10

2019. április 16.

Hát, én inkább peel-off lakknak használom, mert a ráfestett lakkot pár nem múlva egyben le tudom húzni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Candy21

2019. február 10.

Nekem tetszik ez az lakk valamennyire erősített a körmeimen. Jó alap a színes lakkoknak nekem teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.