RIVAL loves me

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogcsilike, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többféle változatban is kapható: kaviárgyöngy, gyümölcsös, csillámos változatban.

jubileum

2015. február 7.

Tudomásom szerint ez zselés műkörömbe való, úgyhogy egy sima fedőlakknak esélye sincs hog yfenntartsa, bevallom nem körömre vettem, én azzal az anyaggal dolgozom, amiből ezek a kis gyümölcskarikák készülni, és ehhez jól jön pár darab gyümölcskarika, amit nem nekem kell elkészítenem, hisz ez költséges, és időigényes, ráadásul nag yhiba%-al.... Lényeg a lényeg, 200 forintért egy életre ellátva gyümölcskarikákkal, elképesztően olcsó, még a kínai rendelést is lepipálja! MEGÉRI!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Linda0222

2015. január 2.

A gyümos van meg.Nekem sikerült egy párat fevinni. Ezt képen is megmutatom a profilomon elérhető. Sztem egész jó és sokáig elég.
Ellenben a gyöngyen az valami katasztrófa. Feltettem és kevesebb mint egy óra múlva potyogott ráadául alig akart ott maradni, nagyon nehezen lehet vele bánni, főleg ha sikerül szétszórni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

SuperHiro

2014. december 11.

A gyümölcsöset vettem meg, eredetileg kollázshoz, de a kíváncsiságból a körmömön is kipróbáltam. Nem vagyok túl tapasztalt manikűrös, kb egy évben, ha kétszer lakkozok (azt is bénán) és az se túl tartós (baromi ratyik a körmeim, foltosak, gyengék, lemezesen törnek stb.) Szóval nem tudom mennyire mérvadó a véleményem, de számomra az eredeti funkciójára nem sokat ért ez a termék. Az istennek se akart a körmön maradni, valahogy nem tudott alatta rendesen megszáradni a lakk, ráadásul nem tudtam úgy meghajlítani, hogy szépen a körmömre simuljon (ha erősebben próbálgattam egyszerűen eltört.) 3at sikerült felügyködnöm, de szerintem nem fog sokáig tartani és annyira nem is néz ki jól, mivel kissé eláll a köröm felületétől. Nem akarom nagyon lepontozni, lehet a többi működik (ez meg simán aranyos és jól néz ki bármin, ami nem köröm :D) ill. tapasztaltabb körmösök jobban tudnak bánni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.