RIVAL loves me

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2019. március 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

2 árnyalatban kapható szájfény, melynek fémes hatása az ajkak összepréselésével csillámosra változik.

csillu

2018. július 11.

A világosabb nude árnyalatot vettem meg. Szerintem baromi jó! Írdatlan sok rúzsom van az olcsó drogériástól a MAC-ig, de ezt nagyon csípem, mert szép mattra szárad, nem szárít. Akkor is szép, ha épp nem hidratálok alá. Ez a mattból csillogósba játék pedig egy akkora ötlet! Fokozatosan kopik, amikor már csak a szám szélén van egy csillogós réteg, akkor letörlöm és újra kenem. Jó érzés viselni. Lehetne több árnyalatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

random

2018. július 2.

Már csak azért is megérte, mert a ciate glitter flip (gondolom onnan az ötlet) 19 dollár darabja, ez meg 2-3 között, és véletlenül mindkét szín jól áll. Vicces ötlet, felkenem, elmegyek bárhova, ahol szolidnak kell lenni, utána bulizni menet meg csak összenyomom a szám, és BUMM - bulismink :D persze egész napot evéssel együtt nem bír, főleg az én számon, amin belül minden kopik. Nekem még csak nem is ragacsos, igaz, koppra kell száradnia mielőtt összenyomom a szám. Ja és nem szabad úgy szokásosan ajakösszenyomással felvinni, mert akkor sem az effekt nem lesz szép, sem megszáradni nem akar. De egynek elmegy.
(Nem lehetne ilyet holocsillámokkal kitalálni? :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

(Nem lehetne ilyet holocsillámokkal kitalálni? :D )

Timi01

2018. június 28.

Mind a kettőt megvettem, inkább rúzsnak mondanám őket mint szájfénynek. Nagyon jók! Nem szárítanak, szuper tartósak, evés-ivást bírnak, a poháron sincs ott a nyomuk (ha megszáradtak úgy kell levakarni őket), viszont nappalra brutál mindegyik a csillámok miatt. Estére, nyaralásra jó móka 😊, az áruk pedig egy vicc. Ha valaki kényes a ragacsos érzetre, vigyázzon mert az van valamennyire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.