RIVAL loves me

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: manimania, Módosítva: 2020. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

​Limitált kiadás

4 árnyalatban kapható, bőr hatású pasztell körömlakk. Vegán termék.

hera96

2016. november 6.

3 réteg kellett minimum és nem ilyen szép "nude" hatása volt, csalódtam benne sajnos :( emellett nagyon lassan szárad és könnyen el is színeződik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

MrsWolf

2016. november 6.

Én nem gondoltam, hogy " ilyen bőr" hatású. Borzalom....de csak amiatt, hogy úgy néz ki, mintha béna morzsák lennének a körmömön. Szóval egyszer használtam, le is mostam 2 nap után, mert béna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Candy21

2016. augusztus 26.

A színe gyönyörű de kell belőle három réteg hogy fedjen és nekem kb 2nap után elkezd lepattogni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

manimania

2016. augusztus 24.

Hát őszintén szólva nem vagyok elájulva. A barackos árnyalat van meg, csak három rétegben fed teljesen és én nem ezt a felületet vártam volna. Olyan mint egy nagyon lightos homoklakk... Még lassan is szárad és az állaga is nehezen kezelhető. Ráadásul fedőlakk nélkül pár nap alatt csúnyán bekoszolódik....Legalább a szín szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.