RIVAL loves me

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

5 árnyalatban kapható.

silver

2016. január 2.

Nekem is a kék van meg. (Van a Miss Sportynak egy zöldeskék duokróm lakkja, arra kentem rá, ebbôl állt a szilveszteri manikûröm.) Matt fedôlakkal is csudiszép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Echan

2015. augusztus 1.

A színe gyönyörű, nekem is a kék árnyalat van meg, de... Sajnos leszedéskor nayon szenvedek vele, hiába van alatt alaplakk, szétszedi a körmömet. Más homokos körömlakkokkal nem volt probléma, de ez egyszerűen lehántja a felső körömréteget... Egyébként kicsit lassan szárad viszont tartósabb mint egy sima homok nélküli lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

csillu

2015. május 18.

A kék színű homoklakkot vettem meg. Finom szemcsés, de egyértelműen homok hatású. A színe hihetetlenül üde, kimondottan nyárias, tengerre emlékeztető szín. A tengerkék mellett enyhe arany és zöldes ragyogás is fellelhető benne. Gyorsan szárad, úgy látom elég strapabíró. Egyetlen kis gondom vele, hogy annyira nem erős a fedése, nekem két réteg után még kilátszott a körmöm fehér része, úgyhogy ráhúztam még egy réteget, így már rendben volt. Mondjuk lehetne alá egy kék alap, akkor biztos elég a két réteg. Az ára is nagyon baráti, úgy emlékszem olyan 500-600 ft körül lehetett. Csak azért nem kap 5*-ot, mert nem csodaszer. Amúgy a színe napsütésben valami csodálatos!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 18.