RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tamarafekete, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk gyorsszárító. Egyszerű és gyors.

Plusskutya

2020. december 20.

UD: hát az ágynemű teszten elbukott, furcsán puha marad utána a lakk felszíne. Inkább árt, mint használ, mert ha kivárom a normál száradási időt, azzal tényleg kopogós lesz a lakk, ezzel még másnapra sem. Sajnos irány a kuka :-(

Mai impulzusvásárlásom gyümölcse :-)
Vakon vásároltam, ami azt jelenti, hogy előtte nem olvastam el itt a KM-es véleményeket. És ez ezúttal jó döntésnek bizonyult, mert az itteni értékelések alapján biztosan nem vettem volna meg. De mivel fogalmam sem volt róla, hogy nem kapott túl sok dícséretet, jött velem haza.
Valami szárító megoldást kerestem, mert elegem lett abból, hogy huzatnyomos, benyomódásos a körmeim felülete lakkozás után.
Nincs annál bosszantóbb, mint amikor a nagy műgonddal elkészített körömlakk néhány órával a felkenés és alapos szárítás után nyomokat gyűjt be a felületére.
A cseppek használata nagyon egyszerű, a még száradófélben lévő körömre kell rácseppenteni körmönként 1 cseppet, majd áttörölgetni és leitatni a felesleget. Félve töröltem, de gyakorlatilag a cseppentést követő pillanatban már száraz volt a körömöm. Lenyűgöző.
Ha a ma éjszakai ágynemű-teszten is átmegy, akkor tényleg csodaszer. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

Mai impulzusvásárlásom gyümölcse :-)

Laraa

2019. június 28.

Ma használtam először ezt a terméket, szerintem egész jó, bár teljesen nem szárítja meg azonnal a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

cattitude

2019. június 17.

nem rossz, segít megszárítani a lakkot, de teljesen kopogós így se lesz egyből. könnyű adagolni és olcsó, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

umpalumpa

2018. november 29.

Hát én nagyon szeretem. Eddig spary formában használtam ilyesmit, de idegesített, hogy csap vagy kád fölé kell ügetnem vele, hogy a lehulló permet ne szennyezzen be mindent és ne csússzunk el utána a kövön az olaj miatt.
Megláttam ezt a filléres cuccot és megörültem neki.
Minden lakkozás végén használom, természetesen az olajtartalma miatt nem alkalmas a rétegek közötti szárításra. Sztem gyorsabban szárad vele mindenféle lakk, nem tapasztaltam a felpuhulást, amit lent említettek a lányok, szerencsére. Gazdaságos is, mert 1 csepp elég 1 körömre, nem folyik le, elpárolog, illetve felszívódik. Adagolni is könnyű, amíg beleér a pipetta a lébe. Később lehet, h nehéz lesz kivarázsolni a folyadékot. Addig is 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 29.

Megláttam ezt a filléres cuccot és megörültem neki.

ssyakaky

2017. január 31.

vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. a rdel young lakkokkal működik, viszont más márka lakkjaival nem igazán. félig száradt lakkon szoktam használni, és a már száraz részeket is felpuhítja, így az egész lakkozás könnyen tönkremegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

belaura

2016. december 30.

Elég szkeptikus vagyok az ilyen szárítócseppekkel kapcsolatban, nem tudom eldönteni, hogy tényleg használnak-e; vagy inkább csak az olajos felület ad egy olyan érzetet, mintha megszáradt volna a lakk. Inkább az utóbbira tippelek. Mindenesetre, nem rosszabb, mint a többi ilyen, de szerintem nem érdemes megvenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.