RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Bronzosító púder kontúrozáshoz, csillogó highlighter az arccsontokra és holografikus pirosító az orcákra.

csudex

2017. július 15.

A pirosito miatt vettem meg, mert mar regota acsingoztam a Nars Orgasm pirositojara, ez pedig teljesen ugyanolyan. A highlighter benne nagyon szep fenyu es a matt konturozo is tokeletes. Nagyon meglepodtem, hogy milyen jol hasznalhato paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

random

2017. július 14.

Na ezután a paletta után is kajtattam egy ideje... Matt kontúrszín, ami nem narancsos és nem is túl szürke, plusz nem is túl sötét fehér bőrre? Sehol nem találtam megfelelőt, eddig egy szemhéjpúdert használtam erre a célra. Egészen eddig: pontosan ugyanolyan árnyalat. Emellett a highlight egy álom, habár a szemcseméret épp határon belü van nekem, de a színe pont olyan amit elképzeltem magamnak a mindennapokra. A pirosító pedig majdnem olyan, mint a Lovely Oh Oh, csak valamivel visszafogottabb. Pirosítót sosem használok, de ez a szín szemhéjpúdernek is tökéletes. És egyik sem porol igazán; ár-érték arányban tökéletes. (Mellesleg csini és strapabíró a csomagolása is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

piperepozitív

2017. február 26.

Pár hete használom már, így ideje véleményt írnom róla :)
Örülök, hogy ezt a kontúrozó palettát választottam, de aki komolyabban/profin szeretne /tud kontúrozni, más termékre van szüksége. Nem túl erősek a színei, így túlzásba vinni vagy elrontani nehéz, így inkább kezdőknek/hétköznapra tudnám ajánlani. Persze nekem pont ezért jött be, a napi sminkelési rutin része lett.
A barna színű tökéletes egy visszafogott kontúrozáshoz, nem túl sötét, a színe természetes, nem szürkés. Egy matt bronzosítóhoz hasonlít. Az essence eye blender brush nevű lila, elvileg szemhéjra való ecsetét használom hozzá, de nekem nagyon bevált, mert kissé lapos a feje, hosszú és puha a szőre, és méretre pont jó ahhoz, hogy a barnás port eloszlassam a kívánt helyeken.
A highlighternek is jó a színe, halvány pezsgőszín. Várakozásaimmal ellentétben pont a highlighter az, amit nem használok rendszeresen, a barnát pedig mindig. Pedig szép selymes fényű, de kiemelésre ugye így nem tudom használni (az árnyékolás kiegészítéseképpen), viszont a csillogást inkább mellőzöm a hétköznapi sminkeknél, ahol soknak érezném a nappali fényben. Néha azért szoktam egy picit rakni a szemöldökcsontra.
A pirosító is nagy kedvenc, a színe el van találva, természetes pirosas rózsaszín. Persze erős hatást ezzel sem lehet elérni.
Az illata meglepően erős volt nekem eleinte (már egy picit tompult, már nem érzem annyira minden kinyitáskor): az az igazi klasszikus, édes púderillat, semmiképp sem kellemetlen, inkább olyan "most pedig dívát pingálok magamból" hangulatot adó.
Összefoglalva, szerintem mindhárom por színe nagyon természetes, és szinte minden archoz illene, senki nem lőhet vele mellé. A pigmentáltság nem erőssége, de számomra pont ezért használható jól, mert kapkodós reggeleken sem csinál bohócot magából az ember.
Ha lenne még benne egy negyedik, krémesebb, matt, világos bőrszínű cucc, akkor tökéletesnek mondanám az összeállítást, de így is jól használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Pár hete használom már, így ideje véleményt írnom róla :)