RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   36 db
Lelőhely:   Rossmann

"Ki ne szeretne csábító, hosszú szempillákat? Engedd meg magadnak különleges alkalmakkor az extrahosszú szempillákat. A gondos alkalmazása esetén akár hatszor is újra használhatod. Nem alkalmas a kontaktlencsét viselők és latex érzékeny felhasználók számára."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sziszkó

2017. szeptember 13.

Gondoltam mielõtt kozmetikussal tetetek fel mûszempillàt, elõtte kipròbàlom, hogy mennyire tudom elviselni, hogy a pillàimon valami van. Pozitìvan csalòdtam ebben a termékben, mivel szerintem több, mint amennyit kinéznénk belõle.
Nincs mû hatàsa. Ami abbòl is kitûnt, hogy sok ismerõsöm azt hitte, higy valami csoda spiràlt hasznàlok a pillàimra, amitõl hosszabbak és feketébbek lettek. A ragasztòja tartòs és nem irritàlta a szemem. Sokàig tartott, ìgy hat nap utàn úgy szedtem le, hogy màr inkàbb untam. Tényleg bàtran ajànlom ezt a terméket.Én ugyan màs hasonlò terméket nem pròbàltam, de màr nem is fogok.Többször újra vettem màr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

zsofc

2017. augusztus 22.

A ragasztója valami szörnyű fekete trutyi és a szálak is nagyon műanyagnak néznek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

RekaDora

2017. január 25.

Soha nem használtam előtte tincses műszempillát, a soros valamiért szimpatikusabb volt. Kiváncsiságból vettem meg,hogy kipróbáljam sikerülne-e feltenni,és hogyan mutat. Nos, nagyon kellemesen csalodtam. A hozzávaló ragaszto valami eszméletlen jo, már 4.napja vannak fent a pillák,és meg se mozdultak. Az egyetlen probléma ami engem zavart, hogy nagyon hosszuak a szálak,igaz ez csak azért volt gond,mert én hétköznapra használom,de ezt simán meg lehet oldani egy olloval. Összességében 700ft-ért kényelmes viseletet és nagyon természetes hatást kapunk. Biztos ujraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.