RdeL Young

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Rossmann

XXL dúsító hatású, szuperfekete vízálló szempillaspirál.

arnika

2019. január 8.

Nekem bevált ez a spirál, bár nem is voltak túl agy elvarásaim; legyen fekete és vízálló. A keféje tényleg kényelmetlenül nagy és sok anyag van rajta egyszerre, de ha óvatosan viszi fel az ember még egész természetes hatást is el lehet érni vele. Ár-érték arányban nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

TBianka

2019. január 4.

Túlfolyékony az állaga és szerintem ez miatt tapasztja össze a pillákat, plusz meg a kefeje nekem nem jött be túl nagy helyek vannak kihagyva ahol nincs semmi. Viszont tényleg nem pereg le, ott marad ahova kentem, másik spirállal viszont utanna szét kellett választanom a pilláim, hogy vállalható legyen. Biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

anetta.filip

2018. július 3.

Teljes szemre nem használtam még ezt a szempillaspirált, csak az alsó szempillákra, hogy ne kenődjön el, ne tudjam lesírni, és jelentem: nekem erre ez tökéletes, ennél jobb már csak a Coverderm spirálja, szóval maximálisan meg vagyok vele elégedve, emiatt 5*.
Így használva nekem nem pereg, maszatolódik, se nem csomós, nem lesz panda szemem napközben, egész nap tökéletesen tartja magát a helyén, és olcsó is, ráadásul könnyű a használata. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Nixa

2018. június 22.

Elsőre nekem sem jött be, de beraktam a hűtőbe és így már tökéletes! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Elsőre nekem sem jött be, de beraktam a hűtőbe és így már tökéletes! :D

darkley

2017. december 13.

Az előző vélemények alapján biztos az én fejem a furcsa, de én imádom ezt a spirált! :D Nem folyik, maszatolódik , több óra elteltével is csak finoman pereg.
Nem töri a pillákat sem. Valóban nehezebb dolgozni a fejével, mert nagyon sok festéket képes felvenni, de ez szerintem csak akkor zavaró, amikor kezd beszáradni. Olcsó kategóriában verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

vargaberni

2017. június 16.

Első pár használat alkalmával elégedett voltam vele, viszont mikor nem 1-2 órát kellett tartson, hanem egész nap, akkor folyt le az egész és a szemem alatt tiszta fekete volt minden.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

Dike01

2017. június 7.

valóban fekete,nem dúsit inkább tapaszt de azt is akkora póklábakban ,ami szinte gusztustlan látványt kellt. Vízállónak semmi esetre sem nevezhető..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Burya

2017. május 16.

Allergiás lettem az előző szempillaspirálom valamelyik összetevőjére, pedig 10 éve azt használtam és nagyon szerettem. Kerestem helyette egy másik spirált, nem is voltak túl nagy elvárásaim: legyen fekete és vízálló. Ennyi. Erre esett a választásom, de bár ne így lett volna... Életem legpocsékabb spirálja. A keféről nem lehet lehúzni rendesen a festéket, hatalmas csomókban tapad, ragad, kenődik mindenhova, az égvilágon minden olyan lesz tőle, s ha ez nem lenne elég, megszáradva pereg, sminklemosóval pedig szanaszét maszatolódik. Nagyjából 3 használat után a kukában landolt, használhatatlan. Sajnálom a rá költött pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.