RdeL Young

Ár:   299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 29.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

"Tiszta vonalak, telt ajkak."

ecet

2018. október 10.

A 06 Rosewood árnyalat van meg, ez egy barnás-lilás nem is tudom milyen szín, véletlenül vettem ezt meg. Szeretem, krémes és puha, nagyon tartós, magában is szépen mutat, én is úgy használom. Nekem pár óra után kicsit szárít, de az áráért (én 350 forintért vettem) szerintem jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Clementine

2018. augusztus 18.

179 Ft-ért vettem darabját, szerintem az összes létező színből. Nagyon szeretem őket, szép a színük és könnyű használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

margit17

2018. augusztus 17.

Én ma vettem meg a Bronze árnyalatát, eddig csak swatcholtam. A színe intenzív, krémes, nem túl kemény ceruza, szerintem az ajkakon is jól teljesíteni. Ráadásul belefutottam egy akcióba, így darabja 180 ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Szilviams0118

2018. január 12.

Mindennapokra tökéletes, intenzív színek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Mindennapokra tökéletes, intenzív színek!

Zsozs

2017. december 16.

Nem is tudom pontosan melyik ányalat van meg, de csodálatosan teszi a dolgát! Nem mászkál vagy kenődik, az evést is jól bírja. Tuti újravevős termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

AnnaR

2017. november 11.

Önmagában is viselhető, nagyon könnyen használható ceruza. Nem túl kemény, nem túl lágy, könnyedén lehet vele festeni az ajkakat, ráadásul nem is szárítja őket. Nagyon jó, hogy ténylegesen ceruza alakja van, nekem a tekerős verzió nem jött be. Nem ennyiért vettem, hanem 450-ért de azért nem vág a földhöz ez az ár sem :D
Fogok még venni más színben is, most ez a pirosas árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Fogok még venni más színben is, most ez a pirosas árnyalat van meg.

vador

2017. március 21.

Kellett egy szájcerka az Alverde rúzsomhoz és szín tekintetében ő volt a legmeggyőzőbb hideg tónusú vörös témában.
Feladatát ellátja; nem kell csalódottan grimaszolnom, amiért már megint a számon túlra kóborolt a rúzsom, tehát anti-aging is, az ára meg kb. egy gombóc fagyi, szóval örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

karina2001

2016. december 22.

Nekem a 08 natur árnyalat van meg. Nagyon krémes és viszonylag tartós is. Magában is tökéletes szépen mattra szárad. Ár érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

knoemi

2016. december 12.

A 04-es classic red-et szereztem be és nem csalódtam. Szépen pigmentált, megfelelően krémes és szépen mattra szárad. Olcsó, tartóssága átlagos, magában is tökéletes, de picit szárít. Egyedül a fura illata zavar. Az Essence ajakceruzájával váltogatom, de őszintén ez kicsit közelebb áll a szívemhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

ViktoriaVrd

2016. november 7.

én is beállok a kedvelők sorába. az ár-érték arány a legmeggyőzőbb érv mellette, mert szuper krémes, szépen el lehet oszlatni az ajkak egész területén, de mégis éles határ húzható vele. a rúzs szépen tapad benne, de önmagában is használható, elég tartósnak bizonyul mindenhogy, de azért időnként rá kell nézni, és az evést sem bírja. de ennyi pénzért ne várjunk csodát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.