RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   Rossmann

Szemöldök púder a szemöldök korrekcióra vagy a 2 természetes árnyalat kombinációjával az optimális hangsúly megtalálása és kifejezése.A 2in1 profi ecset pedig lehetővé teszi a pontos alkalmazást.

Ár: 300 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --

Martu0508

2018. december 30.

Több vloggernèl is hallottam a termèkről, ìgy gondoltam kipròbálom. Ez az első pùder alapù szemöldökformázò termèkem, de nagyon tetszik, a szìne illeszkedik a hajamhoz. Èn a saját ecsetèvel használom, ìgy is tudok precìzen dolgozni vele. Estig kitart, nem mozdul el. Mivel nem használom minden nap, sokáig elèg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

zsoxcore

2018. július 4.

Az elmúlt kb 2 évben csak ezt használom a szemöldökeimre. Már többet elhasználtam ebből a termékből. Számomra a világosabb szín túlságosan világos/meleg árnyalatú, nem érzem azt, hogy passzolna hozzám, így a sötétebbet használom. Ez annyira pigmentált, hogy már-már feketének tűnik. Nem mászkál el napközben, nem kopik, egész nap olyan, mintha épp akkor formáztam volna vele a szemöldökömet. Nem bánnám, ha a két színt külön lehetne kapni, mivel így számomra felesleges a másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

izabella73

2018. április 11.

Nekem nagyon bejött ez a szemhéj púder,a szine pont jó,egész jól használható a kis ecset is amit adnak hozzá,és a tartósságával sincs különösebb problémám.Ár/érték arányban nekem teljesen megfelelő,mivel voltak ennél sokkal drágább szemöldök termékeim és azok se teljesítettek jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 11.

Burya

2018. április 3.

UPDATE:
Hosszú távon sajnos nem vált be, akinek hiányos a szemöldöke, annak problémás lehet ezzel a forma korrigálása, mert ahhoz nem elég intenzív a szín. A másik tapasztalat ezzel kapcsolatban, hogy edzőteremben hajlamos elmászni, maszatolódni. Váltottam Makeup Revolution pomádéra, az viszont tökéletesen fed, természetes hatású, sok színben kapható és egész nap a helyén marad, napon, edzőteremben, uszodában, mindenhol.

Csak ecsetet kerestem, mert eddig szemhéjpúdert használtam a szemöldökömre is (ami amúgy szintén bevált), de ez olcsóbb volt, mint egy önálló ecset, úgyhogy gondoltam teszek vele egy próbát. Erősen pigmentált a világosabb fele is, nekem a sötétbarna hajamhoz szuperül illik, de ha szőke lennék, bizony bajban lennék. Kizárólag sötét hajúaknak ajánlom, nekik viszont jó választás lehet. Olcsó, nem maszatolódik, az ecsettel pedig precíz vonalat lehet húzni és könnyű is eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

UPDATE:

midanett

2018. január 9.

Egy éve használtam már (csak sajnos leejtettem és használhatatlanra tört) és imádom, a szívemhez nőtt. Sokáig tart, szuper az ára, nagyon jó termék!
Akinek baja van az ecsettel, az nedvesítse be kicsit, hogy összébb tudja "nyomkodni" a sörtéket, így nem áll szét és nagyon precíz vonalat lehet húzni vele! És nedvesen még pigmentáltabb. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

zsofc

2017. augusztus 22.

Kár, hogy csak ez az egy színpár létezik belőle, nagyon örülnék egy világosabb összeállításnak is(akkor minden nap érte nyúlnék), de így is szeretem használni azokon a napokon, amikor sötétebb szemöldököt szeretnék. A pigmentációja tök jó, könnyű felvinni, és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Lilien2002

2017. augusztus 13.

Nagyon szeretem! Én az Essence ferde szemöldök ecsetével viszem föl és azzal nagyon egyszerű. Utána az Alverde szemöldök zseléjével fixálom és úgy egész nap kitart. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Oil

2016. december 13.

Mondanám h tökèly de még nem próbáltam világ összes eyebrow powder-et szoval eddig nekem ez a tutkó. Sajnos csak a vilagosabb barnat tudom hasznalni. A masikkal
szomoru bulldog fejem van ugyh az szinte erintetlenul megmarad ami minusz pontot er, mivel csak a bal felet hasznalom teljes arert. Kis ecset is kelleoen puha, nem porol es egesz nap tartosan ugy marad ahogy reggel oda festegettem. 4 pontot csak a kiszereles miatt kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Stefi

2016. július 27.

Írd már ki a teljes nevét hát már azt hittem nincs a krémmánián és felakartam rakni :D
Én nagyon szerettem ezt a terméket, már az ára miatt is, a pigmentáltsága is tetszik, az ecsete is. Sajnos az én bénázásom miatt kitört a sötétebb szín, amit használtam. Venni akarok már egy ideje újat de nem találtam egyik Rossmannba se Miskolcon mivel csak a centrum rossmannba van rival de loop young és még mindig csak a törött van kint..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

citronella

2016. január 4.

Eddig az Essence szemöldök készletét használtam a szőkéknek való árnyalatban,de kellett egy másik és gondoltam teszek ezzel egy próbát (ebben a döntésemben az ára dominált). Láttam,hogy csak egy színben van,de világosabb szín a bolt fényében az essence sötétebbik színéhez erősen hasonlított,és mivel azt használom,gondoltam ez is jó lesz. Itthon már feltűnt,hogy valamivel ez barnább,nem olyan szép a színe,mint az essence-nek,de még elfogadható. A minősége sem a legjobb,eléggé porzik,úgyhogy oda kell figyelni a használatánál. Én egy ferde ecsettel szoktam használni és nagyon szép eredményt lehet egyébként elérni vele,szóval összességében nem rossz. Utána mondjuk én mindig fixálom egy szemöldök géllel,a tartóssága így nagyon rendben van. Kár,hogy csak egy árnyalatban létezik,gondolhattak volna a világos hajúakra is. 4 csillag,mert van ennél azért jobb termék is. (pl essence)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.