RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   Rossmann

Tökéletesen hangsúlyozza a szemöldök volumenét, korrigálja a szemöldököt.

Jayf

2019. december 6.

Nem értem hogy lehetnek ennyire eltérőek a vélemények ezzel a termékkel kapcsolatban :D valóban kissé csillog és nedves/zselés hatása van, mikor felkeni az ember, de ez nagyon hamar eltűnik (amint megszárad). Egyszer sem tűnt még fel sem nekem, sem a környezetemnek, hogy csillogna száradás után. Teljesen természetes hatása van, nekem még nem sikerült elkenni sem napközben. 4 csillag, mert valóban meg kell tanulni bánni vele a hosszú spirál és a dús festékfelvétel miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Lina1105

2019. szeptember 25.

Évek óta por állagú termékekkel tartom rendben a szemöldököm. Viszont mindig is izgatta a fantáziám ez a spirálos megoldás, csak eddig feleslegesnek éreztem a por mellé. Végül csak rászántam magam, és erre a spirálra esett a választásom az ára miatt. Ha nem jön be, akkor sem veszítek sokat alapon... Az első alkalommal ért a meglepetés, mert mindenre számítottam, csak arra nem, hogy csillámos. Miért???!!! Egy szemöldök spirál?! Innentől akár csúcsszuper kategória is lehet(ne, de persze nem az), ha a szemöldököm egy diszkógömbre hajaz... Kb fél éve ott csücsül a sminkes dobozom alján, és azóta sem tudok semmi értelmes funkciót találni neki. Azt a párszáz forintot sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Krtek1

2019. július 31.

Első szemöldökformázó termékem volt. Sűrű, sötét szemöldököm van, amit szeretek a helyén tartani, mert sokkal rendezettebb tőle az arcom. Szőke vagyok, de a sötétebb árnyalatot vettem meg, mert a világos közel se volt a színeimhez. A csillámokat nem vettem észre benne. A kefe sokat vesz fel, de óvatosan használtam, így ez nem okozott gondot. Ahogy szőkítettem a hajam, kicsit erős lett viszont tőle a szemöldököm, így az utódja egy átlátszó lesz, de ez nem a termék hibája. Szerintem mivel olcsón nagy kiszerelés, egy próbát megér annak, aki az olcsó szemöldökformázás híve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Kuro

2019. június 23.

Mi elvagyunk egymással, egy éve vettem, és még mindig le kell húzkodni a keféről a festéket, mert még mindig sokat vesz fel, nem is tudom, mikor fog elfogyni. Sajnos az árnyalat már lekopott róla, de nekem is a bronzos-barnás árnyalat van meg. Nekem a csillámok fel sem tűntek, még most sem, ha felkenem. Színre nekem nagyon bejön, a keféje értelmetlenül hosszú, meg kell tanulni bánni vele, egy rövidebb fej sokkal kényelmesebb lenne, illetve melegben, ha izzad az ember, nagyon könnyen "leolvad", az ember hozzáér a szemöldökéhez, és már el is van kenődve. Nem tudom, ez más termékeknél mennyire van meg, mivel ez az első szemöldökspirálom, de legközelebb kipróbálok egy másikat, mivel nem fogott meg.

update: ki kellett dobnom, annyira idegesített, hogy melegebb időben konkrétan lefolyt az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

kispalkitti

2019. április 22.

Nagyon olcsó termék, az igényeimet teljesen kielégíti, nagyon természetes hatást lehet elérni vele. Az applikátoron túl sok a termék. 5 hónapja használom, és "savanyú" szaga lett, ezért számomra ez a termék nagyon negatív!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

SzigetiOrsi

2019. január 28.

Én nagyon szeretem, egyrészt az ára is jó, nekem fent marad ha kell egy napig is szóval szerintem tartós, és a színe is tökéletes, kicsit csillog de nekem bejön :D már vettem vagy négyet belőle és ezután is ezt fogom. Világos barna-szőkés típus vagyok, így a világosabb árnyalatot vettem, és nekem tök jól passzol. Van hogy sok van a kefén akkor én is lehúzogatom, de legalább sokáig elég! Szeretem, ahogy megszárad, megkeményedik és a szemöldököm úgy marad ahogy beállítottam vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

RekaDora

2019. január 8.

Nem volt belole teszter, igy megnezes nelkul vettem meg. Hat, nem kellett volna. Hazamentem, felkentem, es csillog vagy valami hasonlo fenyben uszik. Eleinte azt gondoltam nem olyan feltuno,de amikor masok megkerdeztek hogy csillamos szemfestekkel csinaltam e meg a szemoldokom ereztem, hogy nem kell tobbet hasznalnom. Eleg furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

carterina

2018. augusztus 2.

Nem túl tartós a termék, hétköznapokra nem is használnám, mivel ha hozzáérek a szemöldökömhöz ott marad a nyoma az ujjamon. Az én kicsit ritkás szemöldökömön nem mutat jól, nem pótolja ki a hiányos részeket. Az ára kedvező, de sajnos gyakorlatban használni nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

tyukanyo

2018. június 11.

Pont olyan színe van mint a szemöldökömnek. Szemöldökceruza után szoktam használni, mert így még természetesebb hatást érek el.
Nem tudom hogy mennyire fixálja a hosszú szemöldök szőröket mert nekem vékony, ritka szemöldököm van, ami elég rövid. Nekem egész nap a helyén marad, egyedül akkor kopik le egy picit ha a párnán fetrengek és hozzádörzsölöm a fejem. De szerencsére nem kenődik hanem kopik. Ha kifogy újraveszem, mert megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

RCC

2018. május 10.

Elmegy, de nem nagy szám. Ha nem nyúlok hozzá tartós, de előfordul hogy nem figyelek oda napközben és hozzáérek a szemöldökömhöz, ilyenkor azért jön le belőle. A keféje jó lenne, elég vékony, de kicsit túl hosszú. A világos árnyakat is kissé sötét és fura csillogós. A Lovely szemöldökspirálja hasonló színű, az felvéve is borzalmasan csillog, ez szerencsére csak egy picit metálos. Nem igazán értem miért tesznek csillámport a szemöldökzselébe :/ Amúgy olcsó, sok cucc van benne, egy kis gyakorlással precízen felvihető. Újra nem venném, de elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.