RIVAL loves me

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Rossmann

Dúsító szempillaspirál

Speciális keféjével optimálisra formálja a szempillákat és természetes hatást kölcsönöz.

Kiszerelés: 8 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

julcsi1016

2021. április 14.

Nekem nem pereg le, nem maszatolódik el. Igaz az alsó pilláimra nem rakok, de a felsőre 2-3 réteget viszont mindig. Szépen szétválasztja a pillákat, illetve remekül íveli őket. Nem egy drámai szempillaspirál, pedig én azokat szeretem általában, ez valahol a természetes és a drámai között helyezkedik el. A hátránya idáig csak annyi volt, hogy viszonylag több idő volt kialakítanom a kellő hatást, mivel nem visz fel túl sok terméket egyszerre. De a végeredmény számomra megéri, főleg ennyi pénzért. Nem hinném, hogy újraveszem, mert annyi más van amit ki akarod próbálni, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. 5 csillag azért jár mert még sosem voltak ennyire íveltek a pilláim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Lexiii

2021. január 12.

Elfogyott a szempillaspirál, amit mindig használok és mivel nem volt leárazva, gondoltam veszek egy olcsobbat, amíg a szokásos spirált le nem árazzák. Ezt kaptam le a polcról (mindig nézek előtte krémmániás véleményeket...kivéve most...)

Ez a spirál egy borzalom :D Felkentem reggel, kicsit kevés festéket vitt fel, de kibékültem vele. Viszont...amit ezután csinált, olyannal még nem találkoztam. Elindultam dolgozni és mire beértem (10 perc) olyan volt a szempillám, mintha a zuhany alól szálltam volna ki. Óriási vízcseppek ültek rajtuk. Azt hittem, hogy nem vettem észre, hogy esik az eső. Hazafele ugyanez történt. Másnap szintén. Konkrétan magához vonzotta az összes nedvességet a levegőből és pislogásnál estek le a vízcseppek a szempillámról. :D Ilyet még soha egyik spirál se csinált, szóval ment is a kukába 2 használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

novembermesi

2019. október 20.

Instagram Rossmann nyereményjátékban nyertem a sminkcsomagban. 2 napja bontottam fel, mivel a másik spirálom nem volt kéznél. Amit ígér a dúsító hatást egyáltalán nem hozza. Konkrétan semmit nem csinál a szempillával. Festéket kb alig rak a pillákra, rétegezni nem nagyon lehet, mintha az egész egy száraz kefe lenne, pedig van benne festék. Nagyon gyenge minőség, nem venném meg az biztos. Maxmimum anyának fogom adni, mivel ő éppen hogy tesz egy kis spirált a szemére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

v92

2017. január 5.

Egész nap bírja, nem pattogzik a festék, nem kenődik el sem. Viszont szerintem túl vastag a keféje, amivel így néha "könnyű" túl sok festéket felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

kovacsrekaa

2016. október 13.

Par orat bir csak (max. 5) utana jelentkezik a pandamaci efektus. Illatositva van, emiatt az en szemem irritalja. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.