RIVAL loves me

Ár:   €3.79   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2021. június 10.

Ár:   €3.79
Lelőhely:   Rossmann

12 matt és csillogó barack árnyalatú szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Stenico

2022. március 23.

Nagyon elkapott a gepszij ezekkel a palettakkal, a bronze es a smokey utan most ezt is beszereztem. Eszmeletlenul jol pigmentalt, tartos, konnyu vele dolgozni. Az ar-ertek arany gondolom magaert beszel.

Update: irritálja a szememet, könnyezik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 23.

Update: irritálja a szememet, könnyezik tőle.

ildi95

2021. április 2.

Imádom! Életem első palettája volt. Már talán egy éve, netalántán másfél, hogy használom. Nagyon szépek a színek, két rétegben jön ki igazán minden árnyalat. Egy éve használom, eddig primer nélkül, sosem potyog le, 10 óra elteltével is ugyanolyan szép :) CSILLAGOS ÖTÖS

UPDATE:
Elkezdtem más palettákat is használni már, azokhoz képest sokkal gyengébb. Szerintem meg fogok válni tőle, mert most tapasztaltam meg, milyen jobb minőségű palettákat használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

UPDATE:

Honeyhair

2020. július 24.

Meglepő, de az utóbbi időben olcsóbb árkategóriában is annyi szépség jelent meg a boltokban, hogy hihetetlen! Ennek a palettának is oly gyönyörűek az árnyalatai, amilyeneket még máshol nem láttam (a fenti kép nem is adja vissza igazán, annál sokkal-sokkal különlegesebb). És most nem fogok sznoboskodni, hogy "nem egy Nabla minőség", mert nem érdemli meg, hogy lehúzzam (egyébként meg ilyen színösszeállítást a "nagyoknál" nem is láttam). Én akkor tartok egy palettát értékelhetőnek, ha olyan végeredményt ad, mint amilyet elképzeltem, és ez ilyen. Nagyon könnyen tudok vele dolgozni, a szemsmink tartósan a helyén marad, és mint már mondtam, nagyon szépek az árnyalatok. Megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 24.

Ralph

2019. december 16.

Az összes RdeL xxl paletta megvan.
Amikor megtudtam, hogy ez is lesz, tűkön ülve vártam.
Csodás őszi árnyalatai vannak, jól pigmentáltak és persze az árát tekintve bőven jobb mint a hasonló árkategóriások

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Az összes RdeL xxl paletta megvan.
Amikor megtudtam, hogy ez is lesz, tűkön ülve vártam.

Candy21

2019. december 8.

Nagyon jó minőségű el se hiszem ennyi pénzért jól pigmentált könnyen satírozható nem foltosodik. A tartóssága is rendben van egy napot szépen kibír nem kúszik be a ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

dalmaforian

2019. november 14.

Eszmeletlen szepen pigmentalt paletta. El se hiszem hogy 1000forintert ilyen csodat arulnak. Nekem az osszes szinkombinacio kozul ez a kedvenc!😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Dalmicica

2019. szeptember 13.

Félve vettem meg, pedig belenyúltam a teszterbe. Ez valami elképesztő....hihetetlen élénk pigmentált színek. A matt színek csodaszépek,könnyen eldolgozhatóak...a fényeseket nedves ecsettel kell felvinni, de úgy valami irgalmatlan gyönyörű. Megvettem a UD naked 3 palettáját, amiben csalódtam kissé...hát ez kb. azon a szinten van...csak hogy ez 1000! Ft-ba került. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.