RIVAL loves me

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

lllatos körömlakk

aesthete

2018. szeptember 27.

Az abszolút kedvenc! Bár az első alkalommal kissé tömény volt az illata, de hamar megszoktam és egyszerűen imádom. Gyönyörű szín, és tartós is, egy hetet is simán kibír házimunka mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Meglepetés volt milyen tartósak és szép színűek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Meglepetés volt milyen tartósak és szép színűek!

Cupcaketeam

2017. október 30.

Nagyon szép a színe. *-* Az illata kicsit műmálnás de kellemes, több napig is érezhető. Nagyon olcsón jutottam hozzá és mindenképpen megérte mert elég tartós. Ebben az árkategóriaban a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

mafalda

2017. február 12.

Remek, egy rétegben elég felkenni, gyorsan szárad és finom az illata! 😆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Remek, egy rétegben elég felkenni, gyorsan szárad és finom az illata! 😆

Ynes

2017. január 16.

Ez az egyik kedvenc lakkom! :) Ha sietnem kell, vagy csak nincs kedvem sokat pepecselni akkor majdnem biztos, hogy erre esik a választásom. Egy rétegben jól fed, nem csíkoz, gyorsan szárad (kb. 5 perc), szép a színe, az ecsete tökéletes, az illata is tetszik. Alap + fedőlakkal simán bírja 1 hétig. Egyszer használtam önmagában (időhiány miatt) úgy nem volt tartós, már másnap kopott, de legalább nem színezte el a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

guppi666

2016. december 13.

Nekem bejön az illata, még mosogatás és kézkrémezés után is érezni, sőt ma fedőlakkot is tettem rá és még így is érezni. A színe szép, de semmi extra, van már hasonló színem. Az ecsete tökéletes lapított, széles, lekerekített. A lakk picit híg, így vigyázni kell vele. Alaplakkal egy rétegben is szép. Baromi tartós is, lemosni mint minden piros,bordó lakkot picit macerásabb, de nem vészes. Lakk mániásként kellett egy illatos lakk is, szerintem szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

sün

2016. augusztus 27.

Szép a szín, jó az ecset, DE! Tavasszal vettem meg, mindig kell valami pinkes szín, ami új. Akkor sem gondoltam, hogy egy körömlakknak illat kell, de ennél jobban nem zavart, bár elég tömény, túl édes. Az a lényeg, hogy csak frissen érződik, később nem. Viszont most, hogy eltelt pár hónap, az illat is olyan, mint a gyümölcs, amiről mintázták. Megromlott. Büdös, mintha rothadna. Mint a cefre. Kellemetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

audreyx

2016. június 5.

FANTASZTIKUS! Az egyik legtovább tartó körömlakk, amit valaha próbáltam, gyönyörű szín, ráadásul még illatos is! A márka körömlakkjaiban sosem csalódok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

creammaniac

2016. január 7.

A színe és az illata miatt vettem meg. :) Az ecsete is fantasztikus! Vastag, lekerekített, nagyon könnyű vele lakkozni. Egy réteggel tökéletes fedést lehet elérni. Szép, fényes, de én még fedőlakkot szoktam rá kenni. Tartós is, olcsó is, egyszerűen szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

bdori

2015. december 19.

Nem tudtam, hogy illatos, meglepődtem, mikor megéreztem a málna illatot :D A színe gyönyörű, fénylik, az ecset is használható. Három napja van fent, eddig minimális kopást sem tapasztaltam. Nagyon tetszik, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.