RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann

A carbon black pigmentek különösen fekete hatással bírnak, ében fekete szempillákat eredményezve.

Lovaslany

2021. január 21.

Én nagyon szeretem, főleg a keféje miatt. Nem a legjobb vízállóság terén, de azért nem is folyik le pillanatok alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

angelademeter0022

2019. június 5.

Nem annyira rossz de nekem nagyon budos volt ez annyira nem szerettem hasznalni a tobbihez kepest, de vegul elfogyott ez is!☺️💪🏼

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

D0rkaa

2019. március 20.

Catrice után a kedvenc spirálom. Nagyon jó a feje, nem potyog le a szem alá a nap végére és tényleg nagyon szép fekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

kottazur

2018. augusztus 25.

Az eddigi kedvenc spirálom, főleg ennyiért. Nem potyog, nem kenődik, nem szárad be. Mi több kéne még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Mofi

2018. június 30.

Egyszerűen számomra ez a tökéletes spirál! Nekem nagyon tartós, nem kenődik, nem potyog, nem pereg. Simán bírja a hőséget. Tökéletes mennyiségű festéket vesz fel, életem első olyan spirálja, amiről nem kell leszednem a felesleges festéket! Szépen szétválasztja a pillákat és hosszabbítja, nekem erre van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

ilonikaa

2018. április 29.

Ez a spirál gyönyörűen szétválasztja az apró pilláimat! Alapnak tökéletes! :) Magában nem annyira jó mert picit kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

zsofc

2017. október 5.

A keféje miatt vettem meg, nekem nem maszatolódik, szép fekete, az egyetlen, ami miatt csak négy csillagot adok rá, hogy nagyon 'merevvé' teszi a szempilláimat, de valószínűleg pont azért ilyen tartós, mert betonkeményre szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Candy21

2017. augusztus 28.

Gyönyörűen szétválasztja a pillákat és ível is egy kicsit. Nálam nagy kedvenc a színe szép fekete nekem simán kibír egy munka napot nem pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Vikcsy

2017. június 22.

Olcsó kategóriából akartam venni valami jó keféjü spirált, erre esett a választásom. Használtam 1 hónapig, nagyon szépek lettek a pilláim, de hamar beszáradt. 2 db van és mind a kettő pár hét alatt száradt be. Nem tudom mi lehet a baj?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 22.

tunderelefant

2017. február 27.

Azért vettem, hogy legyen egy olyan spirálom, aminek ilyen keféje van, és nem akartam drágán venni, mert csak szétválasztáshoz használom. Arra tökéletesen jó. Próbáltam kétféle módon: 1. először ez, aztán erre a rendes spirál, majd átfésülöm ezzel megint. 2. rendes spirál, majd ezzel kifésülöm. Mindkét módon tök jó, de az első valahogy mégis mindig jobban sikerül :) Szerencsére kevés festéket vesz fel a kefe, így tényleg szuper vele "fésülködni" (így akár 4* is lehetne)
De magában viszont iszonyat kevés, mintha nem is lenne rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

De magában viszont iszonyat kevés, mintha nem is lenne rajtam.