RIVAL loves me

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. július 14.

Lelőhely:   Rossmann

weberkatya

2017. január 14.

Teljes katasztrófa. Amint felvittem a szemhéjamra, a hajszál vastagságú ráncokon (huszonéves vagyok, tehát nem kifejezetten ráncos) azonnal szétszaladt, így az egész ronda, elkenődött hatású volt már a felvitel pillanatában is. Vízállónak hirdeti magát, ez abban mutatkozik meg, hogy amikor látom, milyen ronda a hatása, szappanos vízzel el tudom kenni még jobban, de utána atommal se lehet lerobbantani a szemem körül a fekete karikákat.
Mindenki kerülje messzire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Mindenki kerülje messzire.

Ogreta

2016. november 10.

Nekem nem csípi a szemem de az applikátor valami hihetetlen rossz, másik ecsettel használva szépen fel lehet kenni és szép színe van de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

cságnes

2016. április 19.

Én a csillámosat vettem ebből, épp az előbb húztam ki a szememet vele. olyan érzés mintha leégetné a szemhéjam...most pont azért néztem meg itt a véleményeket, hogy megnézzem másnak is csíp e mint a pusztulat, vagy csak az én szemem lett hirtelen érzékeny. de nem....látom mást is csíp. lehet nem érte meg azt a kevés pénzt se....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Kenceficam

2016. március 30.

Ez egy katasztrófa! Megvettem, majd szigorúan ez után elolvastam az itteni véleményeket. Fordítva kellett volna. :))) Hála Istennek, nem kentem a szememre, még időben jött a megvilágosodás. Csak a kézfejemen mertem kipróbálni, és legnagyobb megrőkönyödésemre még azt is csípte. Nem semmi anyag!

Először vissza akartam vinni, de aztán úgy határoztam, az ecsete miatt megkegyelmezek, jó lesz fülbevalópingálásra. Lehet, hogy a tartalma is arra a sorsra jut. A színtelen, "szivárványcsillámos" változata van meg, szépen csillog, ezért kap 1 csillagot. Meg azért, mert kevesebbet nem lehet adni. :)) Ne vegyétek meg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Wehler

2015. október 28.

Igen, az én szemem is nagyon marja, könnyezek egy fél órát. Ha ezt elviselem száradás után elég tartósnak mondható, de nem éri meg. Mást válasszatok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

guppi666

2015. július 19.

Szép fekete színe van, nagyon tartós, ebben a kànikulàban sem folyt le rólam. Kicsit ügyeskedni kell vele, de gyakorlat teszi a mestert. Az ára fogott meg, ami pofátlanul olcsó. Nem vagyok elàjulva, de ennyi pénzért nem bánom hogy megvettem, az újravételén gondolkoznom kell, mert akinek nem igazán megy a tushúzàs, mint nekem, eléggé meggyűlik a baja a hasznàlatàval a gyakorlàs ellenére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Viki995

2015. május 28.

Nekem egyáltalán nem jött be :(. Az applikátora valami borzalom, de nem ez a legnagyobb bűne, hanem az hogy, rettenetesen marja a szememet, egy kicsit érzékeny ugyan a bőröm, de azért nem ennyire. Nem akarok túlozni, de olyan érzésem volt, mintha paprikakrémmel kentem volna be a szememet. :( Asszem a kukában fog landolni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Októberi Lány

2015. május 23.

Sajnos nincs külön szedve a csillámos és a "sima tus", ahogy nézem... Szóval nekem mindkét féle csillámosából van, az egyik fajta csak ezüst kis csillámokból áll, a másikban zöldtől kezdve pirosig van minden féle, azt bohókásabb sminkhez ajánlom. :) Szeretem őket, bár nem egészen rendeltetés szerűen használom. Az egész szemhéjamra kenem, és ha kissé megszáradt, akkor jön rá a szemhéjpor. Extra tartós tőle így a smink (szétbulizott éjszaka után is áll a szememen a festék, mint a cövek, még a szemhéjam "redőjébe" se ül bele!), és szépen "kicsillog" a szemhéjpúder alól. Extrának végighúzom a szempillám tövében, szóval tulajdonképpen néha úgy is használom, ahogy kell.:) Fekete (vagy más színű) szemceruzára húzva, vagy inkább csak "pötyögtetve" is jól mutat! Volt, hogy kicsit csípett egy percig, pedig nem kentem bele a szemembe, de ez csak 1-2 alkalommal fordult elő, és tényleg hamar elmúlt, kb. addig tartott, amíg megszáradt. Lehet,hogy akkor épp "túlérzékeny" állapotában volt a bőröm, vagy nem tudom... Én nagyon elégedett vagyok vele, szerintem ennyi pénzért egy tök jól kihasználható cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

trollkors

2015. május 2.

Minden nap használok szemhéjtust, így volt már alkalmam kipróbálni néhányat. Zselés, filces, ecsetes, volt már mindenfélém. Ezt (illetve a vízálló változatát) eredetileg csak azért vettem meg, mert gyorsan kellett valami, amíg megérkezik az Oriflame-ből rendelt tusom. Eléggé olcsó volt, így nem fűztem hozzá nagy reményeket. Kellemeset csalódtam! Nagyon tartós, nem kenődött el a nap végére sem, nem morzsolódott, nem potyogott, ami egy csoda, hiszen az én szemhéjamon nagyjából fél óráig maradnak meg "új" állapotukban a tusok, szemhéjfestékek alap nélkül, kenődnek, felragadnak, csomósodnak, de ez....! Szép mélyfekete, gyorsan szárad, és szerintem nagyon könnyű vele dolgozni! Gyorsan beszerzek majd még néhányat, mielőtt elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

missmomsen

2015. április 29.

Eredetileg az NYC tusát szerettem volna megvenni, de nem találtam a Rossmannban. Ezt láttam meg, mint a legolcsóbb, nem szeretek vagyonokat költeni sminkcuccokra. Jól befürödtem vele. Nagyon szép színe van, nem kopik, de rettenetesen égett tőle a szemem... Pedig nem vagyok az a tipikus allergiás, meg érzékeny sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.