RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann

Tökéletesen elfedi a bőrhibákat.

Caesarine

2017. december 4.

01 - Nude
Amilyen rossz az alapozója, ez annyira jó. Elfedi a nagyobb bőrhibákat is, bár nekem kicsit túl sárga nude színhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

01 - Nude

Kozmakrisztina

2016. június 9.

01-nude
Szeretem. Olcsó, de jó. Nekem szépen fedi a nagyobb pattanásokat és a karikákat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

01-nude

zsofifi95

2015. május 16.

Én megadom neki az 5 csillagot, mert az eddigi korrektoraim közül ez passzol a fehér bőrömhöz a legjobban. :)) (01 nude)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

pannababo

2015. április 11.

használ , kell rá púder , nem használom gyakran , nem rossz, de 4 csillagot adok rá , mert nagyon sűrű, és hatékony

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

tátombák

2014. december 19.

01 - nude
Életem első korrektora stiftes volt, azóta abban a kényszerképzetben élek, hogy ezek fednek a legjobban. Elhoztam őt, azt hiszem 3-400 forint körül mozgott. Volt kint teszter, igaz, pont a sötétebb árnyalatokhoz, de ennyi pénzért be mertem vállalni anélkül is.
Összetevők nincsenek rajta, annyit tudok, hogy Cink-oxidot tartalmaz, azt ráírták az elejére. Kicsit lötyög benne az anyag, a kupakja jól záródik.
A fehér bőrömre jó ez az árnyalat, a karikákat szépen elfedi. A nagyobb bőrhibákon nem tudtam szépen eloszlatni :( Nem zsíros, szagtalan. A szemhéjfesték is szépen beletapad, szívesen fogom használgatni. Eddig nagyon jól teljesít nálam ez a márka :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

01 - nude