RIVAL loves me

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakvolumenizáló a teltebb ajkakért

Lolychan

2017. december 26.

Meglepően tapasztaltam én is a bizsergést, olyan mintha pumpálnák az ajkamat levegővel. :D Egy minimális ajaknövelést mintha észlelnék, kicsik az ajkaim alapból, de lehet, hogy csak képzelem. :D Nekem nincs vele problémám, én szájfényként használom, erre a célra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

necra

2016. április 20.

Kellemesen bizserget. Szine halvány, szinte láthatatlan. Tesztelés alatt.
up. Elviselhetetlenül szárítja a számat, a színe, meg a csillámok pedig két perc alatt eltűnnek :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Kellemesen bizserget. Szine halvány, szinte láthatatlan. Tesztelés alatt.