RIVAL loves me

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. január 18.

Lelőhely:   Rossmann

Speciális csavaros formájával lendületet visz a pillák ívébe, dúsító hatású.

KlaudiaZs

2015. december 18.

Manapság ez az egyetlen spirálom, amivel szép, hosszabb, dúsabb, mégis természetes eredmény tudok elérni. Tudom ajánlani, mindenképp megér egy próbát ennyi pénzért.:)

Mikor szeretem, mikor nem. Van, amikor gyönyörű tökéletes pillákat sikerült vele varázsolnom, nem csomósodott, nem vitt fel sokat, nem kenődött, máskor meg nagyon nehezen sikerül valami elfogadható eredményt elérnem. Nehezebb lemosni, mint a többi spiráljaim, azok többsége vízzel lefolyik szépen, ez meg pandamaci hatás és mivel mindig sietek, nem szeretek sokat vacakolni a sminklemosókkal. Viszont tartós, nem tűnt fel, hogy peregne, maszatolódna a nap folyamán, és a keféje is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

manitia

2015. augusztus 5.

Update: IMÁDOM! Remekül használható ez a hol vékony hol vastag kefe. Nem csinál nekem drámai pillákat, de nem is az a cél. Szép lesz, könnyen használható. Legjobb spirálom eddig. Ja és gyönyörű fekete. Van, hogy csak szempillaspirált használok mert annyira szépen áll nekem. Könnyű lemosni is viszonylag. *-* Jobb mint az előző, amit vagy háromszor ennyiért vettem...

Update 2: Egyre ritkábban nyúlok utána. Ha sietek akkor nem mindig sikerül szépre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Odil

2015. július 21.

Furán néz ki és fura használni, de baromi nagy pillákat csinál és semmi panaszom rá, akkor meg m'ér' ne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Mishil96

2015. július 18.

Imádom! Nagyon könnyű vele dolgozni és a végeredmény is szép. Megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

kissmeska

2015. március 21.

IMÁDOM! Gyönyörűen szétválasztja a pillákat, nem pereg, nem csípi a szemem, nem keményíti túlságosan a pilláimat. Még az a zárásnál érezhető kattanás is imádnivaló. A csomagolás anyaga és fogása is nagyon bejön. Kedvenc spirálom lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Beleza

2015. január 30.

Valami 599 Forintért vettem a Mester utcai Rossmannban, és elég jó!Nagyon szép fekete színe van, nincs szürkés beütése, szépen dúsít, nem tapaszt össze, a keféje hosszabb-rövidebb sörtékből áll plusz az egész olyan DNS-lánc szerűen meg van csavarva. abszolút megéri, nem pereg, talán 6-7 óra után, de akkor sem vészes. lemosni is egyszerű, beállok a zuhany alá, tiszta vízzel lejön, kicsit a szem alatt kell utána olajjal letörölnöm. úgyhogy nekem nem okozott csalódást. amúgy alap járaton nekem szögegyenes, nagyon rövid pilláim vannak, szóval ha azokat széppé tudta varázsolni és nem tapaszt, akkor másnak még jobb lehet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

0kosan

2014. december 9.

Nem ezt akartam megvenni, kinéztem hogy melyik kefe tetszik a legjobban, és kivettem egyet a felette lévő rekeszből. Hát nyilván össze-vissza voltak bepakolva a spirálok, a feliratokat nem figyeltem. Viszont pozitívan csalódtam, nagyon szép pillákat csinál nekem. Kicsit furcsa ez a "csavart" kefe, de könnyű használni. Ha tussal van kihúzva a szemem, akkor nem annyira látványos, elvész a szempillafestés, de ha nincs tus csak ceruza vagy az sem, akkor nagyon szép és hangsúlyos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.