RIVAL loves me

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Eltünteti az archibákat és árnyékokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

masnis

2017. július 12.

Én is a kiárusításon szereztembe a bézs színűt, és egy ideig nagy kedvenc volt, szépen tartotta magát az arcomon, és a szín is egészen természetesen hatott rajtam. A gondok körülbelül a második hegyezés után kezdődtek. Először értetlenül álltam a dolog előtt, hogy honnan kerültek csillámok az arcomra. Dehát olyan cukik, végülis maradhatnak. Aztán a pasi arcán is egyre gyakrabban fedeztem fel egy-egy kósza átragadt csillámot, ami őt kevésbé tette boldoggá, mint engem. Megfigyeltem, hogy a csillámok nagyobbak, ezüstösek és szabálytalanok, és idővel jött a hatalmas felismerés: a nem túl minőségi, ezüst csomagolást kikezdte a hegyezés és az idő vasfoga, és ragad bárkihez, aki csak hozzáér. A termék kiadós, és rengeteg van belőle, de elment a kedvem a használatától, mert akárhányszor csak megérintem a külsejét, plusz 3 csillám ragad rám suttyomban. Próbáltam én már mindent, a bemosakodást megszégyenítő alaposságú kézmosásoktól a babapositörlőkendőn át a korrektor burkolatának levakarásáig, egyik műveletet sem koronázta siker. Amennyire szerettem eleinte, úgy ellehetetlenítették ezek a csillámmaszatok a használatát, hogy bár nem szoktam ilyet, de szerintem ezt ki fogom dobni. A belbecs minimum 4-est érne, de a külsőre ha lehetne, mínusz egyet adnék a csillánlevakarós hacacárék miatt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

MrsWolf

2016. november 29.

A 03 anti red változatot (zöld színűt) vettem meg. Tökéletes! Kiválóan eltünteti a pattanásokat, tartós. Nem tűnik el, miután felkentem rá az alapozót.
Felé pedig a RdeL YOUNG Soft & Matt Mousse Make up hab állagú alapozót használom. a kettő együtt tökéletes! Ár-érték arányban nagyon jó termék. :)

UPDATE: Eltelt 4 hónap, és hát le kell pontozzam. A hegyezőt széttörte, és lehetetlen olyan hegyezőt kapni, amibe ez belefér. Na de, nem is ez a legnagyobb baj, hanem: ki a francnak van kedve hegyezni? Hát nekem nem, így van még belőle kb. a 40%-a, de mivel nem tudom kihegyezni, így nem is használom már 2 hónapja. Szóval nem jó a kiszerelés. Nyilván mondhatjátok: láttad, hogy ilyen, minek vetted meg? Na de ez van, azóta megtaláltam a tökéletest: Alverde tégelyes zöld korrektora. Könnyű használni, a kiszerelés miatt. Ezek miatt levonok 1 *-ot tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Kriszti2001

2016. október 8.

Nagyon szuper termék, sajnálom, hogy már nem lehet megvásárolni. Nagyon könnyen használható, aki minden nap, az arc több részére is használja, annak hamar elfogyhat, de az árát teljesen megéri. Viszonylag tartós is, de ez függ az alapozástól, illetve a fedéstől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Agnes3518

2016. szeptember 8.

Nekem nagyon bevált. A zöldet használom a pirosságomra. Nagyon szomorú, hogy már nem kapható. Az utolsó pillanatban még tudtam venni egyet a kiárusítós állványról :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

RCC

2016. április 6.

01 light beige árnyalatban vettem. Nagyon tetszik, hogy krémes állagú, de nagy különbséget nem látok a száraz és vizes használata között. Elég nehezen lehet eldolgozni, ha megpróbálom inkább csak lejön az egész. Próbáltam ujjal, szivaccsal és ecsettel is, de csak nem akar működni. Szépen takarja a szem alatti foltokat, de közben kiemeli a kisebb ráncokat. A pórusokról nem is beszélve, primer nélkül borzalmas. Sajnos sebes az arcom és ezek ellen nem jó, mert még jobban kiemeli csak. Eredetileg a zöldet akartam megvenni, de nem volt teszter belőle a rendes terméket meg nem akartam elkezdeni magamra kenni. Ez a ceruzás megoldás nem a legjobb, pedig formára nagyon jó kézre áll, de talán csavarós megoldásban jobb lenne. Másfelől megvettem így a márkához tartozó faragót is, ami úgyis mellette volt (a marketing átgondolt, annyi szent :D). Elkenegetem, de nem egy nagy dobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

okroseva

2016. március 21.

Jól bevált termék. Nedvesen könnyebben kezelhető, de szárazon is kenhető. Építhető, amire szükség is van, egy rétegben a fedése nem tökéletes, 6-8 órán át tart, estére viszont a ráncokban csücsül :/

Á, és....AZ ESSENCE DUPLA HEGYEZŐJÉVEL HEGYEZHETŐ :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Á, és....AZ ESSENCE DUPLA HEGYEZŐJÉVEL HEGYEZHETŐ :)

GNóri

2015. augusztus 21.

A zöld korrektort vettem meg a pattanások után maradt piros foltokra. Hát sajnos nem vagyok elégedett. Ahogy írták már előttem, az eldolgozás során szinte teljesen eltűnik, tehát a fedése egy nagy nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Charlena08

2015. április 25.

01 Light beige pont jó a szemem alatti sötét karikákra. Kicsit lágyabb, mint vártam, de végül is örülök neki, mert így jobban eldolgozható és nem ül be a - sajnos már létező - ráncaimba... Kellemes viselni, abszolút nem érződik a bőrön. Púderrel fixálva nekem eddig bevált, erős közepes fedésű /nagyobb bőrhibákra, "erős takarásra" ott van a Catrice - Camouflage/, de világosításra megfelel, bár nem tudom, hegyezni hogy fogom majd. Tényleg kár, h nem tekerős, de most még megadom az 5*-ot.

Upd: 4* Elég sok kell belőle, h jól fedjen... A hegyezés nem 1 leányálom, de óvatosan kivitelezhető. Ebben a melegben hamar megpuhul, érdemes hűtőben tartani felvitel előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

punkyorange

2015. március 24.

Update:
Ma megpróbáltam kihegyezni rendes kétlyukú hegyezővel és nem fér bele... Nem tudom, mit gondoltak a ceruza kitalálói, amikor egy ilyen használhatatlan terméket dobtak piacra.

Jan. 17.:
Nekem a 03-as anti red változat van meg, pattanások pirosságának elfedésére vettem, amire sajnos teljesen alkalmatlan. Túl könnyen olvad, ha felviszem a bőrhibára, akkor ugye illik eldolgozni, mire ez megtörténik, már el is tűnik a bőrömről. Ha kicsit sűrűbb lenne az állaga, talán jobb fedést lehetne vele elérni és nem is fogyna ilyen gyorsan, valamint tartósabb lenne egy waxos korrektor a bőrhibákon. A másik két árnyalatot nem próbáltam, el tudom képzelni, hogy azok funkciójához már tökéletesen passzol ez az olvadós, könnyen terülő állag. Az utóbbi idők egyik legrosszabb vételének tartom, még szerencse, hogy olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Update:

Jan. 17.:

Krisz78

2015. január 26.

A világosabb árnyalatot használom vizesen a szemem alá és az orromnál.
Ez alá is kell a hidratálás, de meglepően jól teljesített.
Hátránya, hogy kiemeli a pórusokat.
Kár, hogy nem tekerős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

A világosabb árnyalatot használom vizesen a szemem alá és az orromnál.
Ez alá is kell a hidratálás, de meglepően jól teljesített.
Hátránya, hogy kiemeli a pórusokat.
Kár, hogy nem tekerős!