Real Techniques

Ár:   $13   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Ár:   $13
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

A por állagú termékekhez kifejlesztett, Powder Blue termékcsaládba tartozó ecset por állagú szemfestékekhez.

Puha, hosszú kúpos és egyedi hullámos sörték kombinációja. Ideális por állagú termékek rétegezéséhez.

A Soft Complexion Brush domborított, sűrű fejét úgy alakították ki, hogy azzal a por állagú szemfestéket rétegezni és satírozni lehessen.

Használható a szemöldökcsont vagy az orr highlighterezéséhez is.

Kokapu

2017. október 14.

Igazából azért vettem meg ezt az ecsetet, mert gyönyörű :). A színe, a formája nagyon elegáns és szépséges. Örülök, hogy megvettem. Hihetetlenül puha, és nem tudom, hogyan csinálja, de még a legporolósabb szemhéjpúderemből sem látok a szemem alatt, ha ezzel viszem fel. A Real Techniques ecsetek között elég drága, de megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 14.