Real Techniques

Ár:   $26   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. január 13.

Ár:   $26
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

A Real Techniques Bold Metals kollekciójának luxus púderecsete

Az ecset minőségi sárgarézből készült a maximális tartósság érdekében. Kialakítának köszönhetően, használata könnyed és kényelmes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ercsike76

2016. augusztus 18.

Pihepuha, szép csillogós műanyag, nem hullik...pont ennyi. Nekem a púderhez túl nagy és bumszli, a bronzosításhoz is túl nagy. Viszont szépen mutat a polcon :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Szilva86

2016. február 18.

Szeretem, de nagy szerelem nem lett közöttünk. Vhogy a szőre olyan fura nekem. Nem tudom megmondani miért... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

nadalandy

2016. január 9.

Ebbol a metal kollekciobol ez az egy, amivel nem vagyok kibekulve. Tulsagosan puha, igy felvesz egy rakat pirositot/ pudert, de ott marad az ecseten, nem pedig az arcomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.