Real Techniques

Ár:   $24   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. január 13.

Ár:   $24
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

A Real Techniques Bold Metals kollekciójának különleges alapozó ecsete

3 oldallal rendelkezik. A legnagyobb oldal ideális a nagyobb területek alapozásához. A második, ferde oldala tökéletesen dolgozik a szem alatti részeken és az orr környékén. A csúcsos végével könnyedén elfedhetjük a foltokat, apróbb hibákat.

Az ecset minőségi sárgarézből készült a maximális tartósság érdekében. Kialakítának köszönhetően, használata könnyed és kényelmes.

nadalandy

2016. január 9.

Eddig ketszer alapoztam vele. A regi tipusu RT ecsettel fogok tovabbra is dolgozni, de azert ez is teszi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.