Real Techniques

Ár:   $16   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. január 13.

Ár:   $16
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

A Real Techniques Bold Metals kollekciójának luxus ferde tusecsete.

A fehér sörte rész segít abban, hogy pontosan megmutatja, mennyi termék van az ecseten. Használható krémes, folyékony vagy porállagú termékekhez is. Tökéletes segítség a tusvonal meghúzásához vagy a szemöldök formázásához is.

Az ecset minőségi sárgarézből készült a maximális tartósság érdekében. Kialakítának köszönhetően, használata könnyed és kényelmes.

eve57

2018. január 27.

Én egyáltalán nem tudom tus vonal húzására használni, ugyan is pár használat után a sörtéi kifelé kezdtek kunkorodni, és valójában elég vastag egy ecset. Így csak vastagabb vonal húzására alkalmas. De ha bármilyen szemhéjfestéket szeretnék vonalban feltenni, ahhoz tökéletes. De mivel nem erre lett tervezve, nem nagyon tudhatom ezt be pozitívumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

umpalumpa

2018. január 8.

Hosszabb ideje birtoklom ezt az ecsetkét. Nagyon szép darab. Sajnos nem annyira vált be, mint reméltem. Szemkihúzásra és szemöldökre nem használom egyáltalán, mert valahogy nem sikerül sem krémes, sem poros terméket rendesen felvinni ezekre a területekre. Az alsó szempillatőbe teszem vele a festéket, mert kicsi a feje és ide nem kell nekem nagyon sok pigment. Erre megfelel, de már csak akkor használom, ha nincs más erre. Nem utálom, de nem kedvenc. Legyen 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 8.

td.dory23

2015. november 9.

Mióta megérkezett más ecsetet nem is használok a tusvonal meghúzásához egyszerűen csodálatos :D és persze gyönyörű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

Pandácska

2015. január 13.

Nagyon vártam az új RT ecseteket, négyet ki is néztem magamnak, de csak kettőt sikerült eddig beszereznem. Ő az egyik. Az ecset nagyon szép, ahogy a képeken is látszik. A kialakításának köszönhetően kényelmes a fogása, jó vele dolgozni, nem gurul el az asztalon, ha letesszük. A szőre puha, de nem mondanám puhábbnak, mint az eddigi RT ecseteket. Mondjuk ez jó is, mert így van tartása és szép tusvonalat lehet húzni vele. A feje pici, így a vékonyabb tusvonalhoz is tökéletes. Nekem nagyon tetszik, elégedett vagyok vele, bár akinek megvan a RT Nic's Picks készlete az abban található ecsettel is tökéletesen boldog lehet, mert sok jót olvastam róla. Igaz, hogy nem próbáltam, de az is ilyen pici fejjel rendelkezik. Akinek viszont ez az álma, szerintem csalódni nem fog benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.