Real Techniques

Ár:   $49   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. október 15.

Ár:   $49
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

A márka prémium vonalának első ecsetkészlete. Tartalma:

Csere is! Real Techniques Bold Metals Collection Essentials
Ár: 9900 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Keveset használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, banki utalás. Posta

ercsike76

2016. augusztus 18.

Igen, szóval ezt is megrendeltem iHerbről...mert miért is ne, olyan szépek!
Külön-külön már leírtam a tapasztalataimat:

A 103 angled powder brush - hát ez akkora, hogy az egész arcomat befedi szinte! Hatalmas és tömött ecset, én speciel semmire sem tudom használni.
200 oval shadow brush - ez szinte letörli a festéket, tömött, nem hullik és szép fényes műanyag a nyele.
300 tapered blush brush - ezt használgatom folyékony (szérumos) alapozóhoz, ezt szépen teríti viszont sokat felvesz, pihepuha, nagyon tömött ecset. Pírhoz és highlighterhez túl kemény (tömött), szinte leszedi az alapot alóla.

Újra leírom, sajnos ennyi pénzért az ember jobb minőségű és tényleg használható ecseteket kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Igen, szóval ezt is megrendeltem iHerbről...mert miért is ne, olyan szépek!
Külön-külön már leírtam a tapasztalataimat:

miomio

2016. január 15.

Közelgett karácsony és mindenképpen szerettem volna az új Real Techniques Bold Metals ecseteket kipróbálni. Mivel az ünnepek alkalmából egy limitált kiadású ecsetszettet adtak ki ezen széria ecseteiből teljesen bekattantam. Az áruk nagyon borsos volt és azzal nyugtattam magam, hogy a szemhéjra való ecset tulajdonképpen grátisz és jó üzletet csinálok, így megrendeltem magamnak karácsonyi ajándéknak. Az eredeti Real Techniques oldalról megrendelve a csomag egész szép idő alatt megérkezett hazánkba, viszont amikor kézhez kaptam majdnem elsírtam magam. De szó szerint lefagyott az arcom. Az ecsetszett egy vékony rózsaszín bubis borítékba volt csak becsomagolva, semmi ajánlott küldemény vagy valami. Kibontva a kartondoboz behorpadva, ecseteknek semmi baja. Nagyon elégedetlen voltam, hogy az ecsetek értékéhez képest milyen hanyagul csomagolták be a dobozkát, más cégek sokkal igényesebben oldják meg hasonló árú házhoz szállítási díjért(iHerb, ASOS).
Na térjünk rá az ecsetekre, mind nagyon szépek! Különleges, minőségi kivitelezés, tömött, puha ecsetek full glam minden. Az ecsetek előszeretettel gyűjtik az ujjlenyomatot és féltően óvom őket, ugyanis a nyelén a fém bevonat könnyen meg tud karcolódni. Fektetve tárolom őket fiókban, így annyira nem porosodnak, bár higiéniailag nem a legjobb.
Angled Shadow Brush: óriási fejű, nagyon dúsan tömött ecset, igazi multifunkciós darab. Púderezésre, bronzosításra (kontúrozáshoz szerintem túl bumszli a feje) és ha jól használjuk pirosításra is lehet használni. Limitált darabként örülök, nagyon szép, bár tény és való hogy azok a hölgyek akik picike arcfelületű hölgyeknek gondot okozhat a használata.
Tapered Blush Brush: iciri-piciri fejű ecset, aminek picit csúcsos a vágása. kontúrozásra az én arcformámhoz tökéletes, highlightert is könnyedén lehet vele felvinni, sőt a szem alatti terület fixálásához is ideális.
Oval Shadow Brush: ez egy nagy fejű szemhéjecset. Gyakorlatilag jobbra vagy balra húzom a szemhéjamon és már ki is van festve a szemhéjam. Kisebb szemű embereknél szintén gondot okozhat a kihasználhatóság szempontjából, nyilván lehet többfunkciósként is használni.

Összességében ultra puha és finom, jó minőségű ecsetekről beszélhetünk, melyek nagyon szépen végzik a munkájukat, ám azt kell hogy mondjam, lehet ezek nélkül is megélni. Ha valaki szeretné az érzetet kipróbálni, annak ajánlom az E-bay-t, de az ecsetek vágása és tömöttsége nem közelíti meg az eredetiét, ráadásul a koppintások ára is elég borsos.
Én őszintén így utána átgondolva, ennyi pénzért már inkább, vagy még 5000 Ft-tal kipótolva Zoeva ecsetszettet vennék, ár-érték arányban szerintem sokkal jobban megérné.
Tudásilag tudják amit kell, így megadom az 5 csillagot, de ha tehetném legközelebb iHerb-ről rendelnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.